Halvor Egner Granerud

i

Autor: AP PHOTO Halvor Egner Granerud

Lider z kłopotami?

Halvor Egner Granerud ma poważne problemy? Jego zachowanie było podejrzane, pojawiły się fatalne plotki

2023-03-12 7:25

Halvor Egner Granerud od pewnego czasu nie zachwyca formą w taki sposób, jaki miał oto miejsce przed mistrzostwami świata w Planicy. Mimo wszystko Norweg jest na dobrej drodze, aby wywalczyć Kryształową Kulę.Po sobotniej rywalizacji w Oslo powiększył przewagę nad Dawidem Kubackim. Mimo niezłej lokaty nie zdecydował się na rozmowę z mediami. I to zachowanie Graneruda wywołało zamieszanie i podejrzenia.

Halvor Egner Granerud może powoli oswajać się z myślą, że będzie triumfatorem Pucharu Świata w sezonie 2022/23. Jego przewaga jest już na tyle pokaźna, że trudno będzie mu odebrać Kryształową Kulę na ostatniej prostej. Zwłaszcza, że nic nie wskazuje na to, aby forma reprezentant Norwegii miała nagle zmienić się o sto osiemdziesiąt stopni. Choć trzeba przyznać, że Granerud nie dominuje już w taki sposób, jak przed kilkoma tygodniami.

Podejrzane zachowanie Graneruda. Groźne spekulacje w mediach

W sobotę zajął czwarte miejsce w konkursie indywidualnym w Oslo. Lokata nie była najgorsza i media z Norwegii tradycyjnie chciały porozmawiać z Granerudem, który zazwyczaj nie unika wywiadów. Tym razem było inaczej. Między seriami odmówił rozmowy nawet norweskiej telewizji NRK, a po konkursie odpowiadał zdawkowo na pytania. Obok innych dziennikarzy przemknął jak cień.

Dlatego pojawiły się plotki, że Granerud może zmagać się z chorobą, co potwierdził Alexander Stoeckl w rozmowie z mediami. - Kilku z nas chorowało po mistrzostwach świata w Planicy. Sam byłem przykuty do łóżka przez trzy dni. Halvor miał dobry start w sobotę, ale w ciągu dnia trochę mu się pogorszyło. Teraz spróbuje wyzdrowieć. Codziennie przez tydzień mamy konkursy, więc musi oszczędzać energię - przyznał szkoleniowiec. Mówi się nawet, że może chodzić o COVID-19, ale nawet dziennikarze nie mówią o tym głośno.

Sonda
Czy Dawid Kubacki jest w stanie sięgnąć po Kryształową Kulę w sezonie 2022/23?
Hubert Hurkacz opowiada o Indian Wells w McLarenie
Najnowsze