Izabela Małysz, Adam Małysz

i

Autor: Instagram/ izamalysz Izabela Małysz, Adam Małysz

szczere wyznanie

Izabela Małysz do wszystkiego przyznała się publicznie! Dopiero teraz zrobiła to po raz pierwszy, chodzi o jej męża

2022-12-09 9:24

Pomimo tego, że Adam Małysz już jakiś czas temu zakończył swoją sportową karierę, fanów wciąż interesuje to, co dzieje się w życiu "Orła z Wisły", dlatego obserwują nie tylko jego konta w sieci, ale również jego żony Izabeli. Małżonka legendarnego skoczka w ostatnim czasie postanowiła wyznać swoim fanom, że dopiero teraz miała okazję, aby zrobić pewną rzecz po raz pierwszy.

Bez dwóch zdań Adam Małysz zapisał się złotymi zgłoskami w historii polskiego sportu i na stałe zagościł w sercach wielu kibiców skoków narciarskich, zdobywając w ten sposób wiernych fanów, którzy do dziś śledzą to, co dzieje się w jego życiu. Nie tylko profile w mediach społecznościowych "Orła z Wisły" cieszą się ogromną popularnością, ale również jego żony Izabeli, która regularnie publikuje w sieci kolejne treści i nie inaczej było tym razem. Małżonka Adama Małysza po raz pierwszy miała okazję odwiedzić swojego męża i musiała się tym pochwalić. 

Izabela Małysz zrobiła to po raz pierwszy! O wszystkim musiała opowiedzieć w sieci

Jak się okazuje pomimo tego, że Adam Małysz już niemalże pół roku temu objął fotel prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, jego małżonka jeszcze nie miała okazji odwiedzić go w jego pracy. Aż do teraz. Na Instagramie żony "Orła z Wisły" pojawiło się zdjęcie z tej wycieczki, która zakończyła się na pysznej kolacji w jednego z krakowskich restauracji. 

Izabela Małysz do wszystkiego przyznała się publicznie! Dopiero teraz zrobiła to po raz pierwszy, chodzi o jej męża

- Po raz pierwszy jadłam tak pysznego steka z kałamarnicy Po raz pierwszy też.. oficjalnie odwiedziłam męża (Prezesa) - pochwaliła się w mediach społecznościowych Izabela Małysz, wyjątkowo udaną wycieczką do stolicy Małopolski, gdzie służbowo urzęduje Adam Małysz.

Zobaczcie, jaką przemianę przeszła Izabela Małysz, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Chciałbyś zobaczyć Adama Małysza w Tańcu z Gwiazdami?
Izabela Małysz po raz pierwszy odwiedziła męża prezesa

i

Autor: Instagram/ izamalysz Izabela Małysz po raz pierwszy odwiedziła męża prezesa
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze