Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz Izabela Małysz

Zdjęcie mówi wszystko

U Izabeli Małysz wreszcie nadszedł ten dzień. Wielu Polaków czekało na takie wieści

2022-12-03 18:51

Izabela Małysz znowu zaskoczyła fanów. Choć na ten dzień wielu Polaków czekało z utęsknieniem, to jak zawsze zaskoczył on miliony w naszym kraju. Żona Adama Małysza pokazała zdjęcie, na którym widać wyraźnie, że okres dzielący społeczeństwo nadszedł i nic już tego nie cofnie. Każdy ma na ten temat własne zdanie i z pewnością fotka wybranki serca prezesa PZN poruszyła wiele serc.

Izabela Małysz to postać niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Jest jedną z najpopularniejszych żon polskich sportowców i jej osoba od lat przyciąga uwagę fanów. Chcąc dbać o dobry kontakt z odbiorcami, żona Adama Małysza regularnie publikuje zdjęcia, dokumentujące istotne chwile z życia prywatnego. W ostatnich miesiącach jej instagramowy profil zdominowany został przez zawartość ze wspólnych podróży z towarzyszem życia, ale tym razem było zupełnie inaczej. Fotka Izabeli Małysz potwierdza to, że nadeszły dni, które dzielą od lat Polaków. Jedni uwielbiają ten okres, a inni wręcz przeciwnie - nienawidzą.

Kamil Stoch ma tylko jedno życzenie na święta! Pokazał zdjęcie z żoną i wszystko ujawnił. Takie ma marzenie

Zdjęcie z ogrodu Izabeli Małysz

Gdy Izabela Małysz wstała w sobotni poranek, postanowiła udokumentować widok we własnym ogrodzie. Żona legendarnego skoczka narciarskiego wyciągnęła telefon, zrobiła zdjęcie i po chwili opublikowała je na Instagramie, pokazując, że po raz kolejny zima zaskoczyła wielu rodaków. Nie tylko drogowców. Zapewne bowiem wielu Polaków wstało z łóżek, wyszło z domu i dopiero zorientowało się, że na zewnątrz panuje mróz a w wielu częściach kraju spadł śnieg. Dla jednych oznacza to fantastyczną zabawę i wejście w okres świąteczny. Inni widzą w tym jednak tylko zagrożenie na drodze i mokre ubrania. Nie da się jednak uniknąć opadów śniegu i należy zaakceptować, że nadszedł w tym roku czas, gdy po prostu trzeba wyciągnąć zimowe kurki, czapki i szaliki.

Justyna Kowalczyk piła alkohol z mężem. Wyciekły zdjęcia, zaczęli bardzo wcześnie

Zima w ogrodzie Izabeli Małysz

i

Autor: Instagram Zima w ogrodzie Izabeli Małysz

Mroźny poranek u Małyszów

Na fotce widać, że Izabela Małysz doczekała się pięknych kwiatów, które teraz zostaną wystawione na ciężką próbę. Do fotki dołączyła bowiem napis z aktualnie panującą temperaturą na zewnątrz. Termometr wskazywał wówczas dwa stopnie Celsjusza poniżej zera. Wszyscy powinni więc zastanowić się czy są przygotowani na mroźną zimę oraz czy zabezpieczyli swoje ogrody przed niskimi temperaturami.

Jak kadra Michniewicza wypadła na tle dawnych sukcesów Polski na mundialach?

W przeszłości Polska strzelała mnóstwo bramek! POSŁUCHAJ!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze