Ewa Bilan-Stoch, Kamil Stoch

i

Autor: Instagram/ kamilstochofficial Ewa Bilan-Stoch, Kamil Stoch

poprosił o to

Kamil Stoch ma tylko jedno życzenie na święta! Pokazał zdjęcie z żoną i wszystko ujawnił. Takie ma marzenie

2022-12-02 15:28

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, na który wiele osób czeka niemalże cały rok. Okazuje się, że tuż przed świętami, Kamil Stoch ma specjalne życzenie. Lider reprezentacji Polski postanowił zdradzić je swoim fanom, publikując na Instagramie zdjęcie ze swoją żoną Ewą. Kamil Stoch aż poprosił o to, aby te Święta Bożego Narodzenia wyglądały właśnie tak.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Do jednego z najważniejszych dni w roku pozostało już tylko kilka tygodni lub jak kto woli, kilka konkursów Pucharu Świata. W przerwie pomiędzy kolejnymi zawodami, Kamil Stoch ma trochę czasu, żeby spędzić go z rodziną i po prostu wypocząć. Przy okazji postanowił zająć się swoim biznesem. W jednej z relacji na Instagramie lider reprezentacji Polski postanowił opisać, jak chciałby żeby wyglądały nadchodzące święta.

Takie życzenie na święta ma Kamil Stoch! Lider reprezentacji Polski poprosił, aby właśnie tak wyglądały

Skoczek reprezentacji Polski postanowił opublikować zdjęcie ze swoją małżonką Ewą, m.in. aby zareklamować swoje czapki idealne na zimową, mroźną aurę. Przy okazji zdradził, że bardzo chciałby, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia zbiegły się z opadami śniegu w Polsce, co stworzyłoby dodatkowy, bajkowy klimat w tym niezwykłym czasie.

Kamil Stoch ma tylko jedno życzenie na święta! Pokazał zdjęcie z żoną i wszystko ujawnił. Takie ma marzenie

- Ja w liście poprosiłem o śnieg na Święta! - napisał żartobliwie Kamil Stoch na Instagramie żartując sobie, jakoby miał pisać jeszcze listy do Świętego Mikołaja. Bez dwóch zdań jednak życzenie lidera reprezentacji Polski w skokach podziela wielu jego fanów, bowiem w ostatnich latach próżno szukać śniegu podczas świąt, co niestety odbija się na atmosferze towarzyszącej ludziom w tym okresie.

Sonda
Czy Kamil Stoch wygra Puchar Świata w sezonie 2022/23?
Kamil Stoch poprosił o to na święta

i

Autor: Instagram/ kamilstochofficial screen Kamil Stoch poprosił o to na święta
Najnowsze