Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/ izamalysz Izabela Małysz

nie mogła się oprzeć

Izabela Małysz podzieliła los milionów Polaków. Musiała to pokazać publicznie, nie mogła się oprzeć

2023-09-09 21:35

wielu Polakom może się wydawać, że gwiazdy sportu oraz ich rodziny żyją w zupełnie innym świecie i niewiele mają wspólnego z codziennością. Izabela Małysz po raz kolejny potwierdziła jednak, że nic bardziej mylnego. Małżonka Adama Małysza, jak się okazuje, ma dość popularne w naszym kraju hobby jakim jest grzybobranie i po wyprawie do lasu musiała pochwalić się swoimi znaleziskami.

W historii polskiego sportu nie brakuje zawodników, którzy dzięki swoim dokonaniom zyskali w naszym kraju status ikony, co naturalnie sprawiło również, że olbrzymią popularność zyskały ich małżonki. Nie inaczej było w przypadku Adama Małysza i jego partnerki Izabeli. Żona "Orla z Wisły", a obecnie prezesa Polskiego Związku Narciarskiego ma rzeszę wiernych fanów, którzy śledzą jej profile w mediach społecznościowych. Izabela Małysz tym razem postanowiła pokazać im, że również oddaje się zajęciu, jakim jest grzybobranie. 

Żona Adama Małysza musiała pochwalić się swoim znaleziskiem publicznie. Podzieliła los wielu Polaków

Podobnie jak wędkarstwo, szukanie i zbieranie grzybów podczas jesiennych miesięcy ma wielu fanów i szacuje się, że aż 77% Polaków chociaż raz w życiu spacerowało po lasach w poszukiwaniu grzybów. Okazuje się, że jedną z takich osób jest Izabela Małysz, która postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych swoimi znaleziskami. 

Izabela Małysz podzieliła los milionów Polaków. Musiała to pokazać publicznie, nie mogła się oprzeć

Małżonka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego ma smykałkę do zbierania grzybów i natknęła się podczas swojego spaceru po lesie na dorodne borowiki, czyli jedne z najbardziej pożądanych grzybów, jakie tylko można znaleźć. Swoimi znaleziskami oczywiście pochwaliła się w sieci, z pewnością będąc dumną z tego, jakie okazy udało jej się zebrać już na początku sezonu. 

Izabela Małysz na grzybobraniu

i

Autor: Instagram/ izamalysz screen Izabela Małysz na grzybobraniu
Futbologia Extra, odc. 6
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze