Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/ izamalysz Izabela Małysz

Izabela Małysz pokazuje swój drugi dom. Obłęd to mało powiedziane

2021-10-03 10:33

Za wielkimi sukcesami Adama Małysza z całą pewnością stoi także i jego żona - Izabela. Kobieta chętnie dzieli się ze swoimi sympatykami także i życiem prywatnym. Tym samym tropem postanowiła podążyć również teraz, jasno dając do do zrozumienia, że pokazuje swój drugi dom. Ale jaki to jest widok! Po prostu obłędny, można pozazdrościć.

Izabela Małysz w ostatnim czasie miała sporo stresu. Z całą pewnością bowiem nie dało się go uniknąc prz okazji wstępów w "Tańcu z Gwiazdami". Żona byłego skoczka narciarskiego musiała wytrwale trenować, aby dobrze prezentować się w kolejnych odcinkach. To jednak nie pozwoliło jej uniknąć odpadnięcia z zabawy. W ostatnim czasie najmniej głosów telewidzów popłynęło właśnie na jej konto i - chcąc czy nie - kobieta musiała rozstać się z show.

Izabela Małysz o problemach w małżeństwie - ZDJĘCIA

Po ciężkiej i stresującej pracy postanowiła zatem złapać nieco wytchnienia w nieco cieplejszych zakątkach Europy niż Polska. Z tego powodu ruszyła do Chorwacji. Cudowne plaże, lazurowa woda, błękitne niebo, bujna przyroda i wysoka temperatura to wszystko co niezbędne, aby odpowiednio zregenerować ciało i umysł przed podjęciem kolejnych wyzwań. Bardzo wymowny jest także opis, którym Małysz opatrzyła zdjęcia. "W drugim DOMU" - napisała.

Zobacz też: Izabela Małysz odsłoniła ciało. Tak naprawdę wygląda 42-letnia żona Adama. Zbieraliśmy szczęki z podłogi

Jak zatem możemy domniemywać z tej metafory, zdecydowanie nie jest to pierwsza wizyta Izabeli Małysz w słonecznym bałkańskim kraju. Ze szczęścia swojej żony z całą pewnością cieszy się także i Adam Małysz, który już w ostatnich dniach wyraził wielką dumę, że jego ukochana odważyła się wziąć udział w "Tańcu z Gwiazdami" i rywalizowała w nim na wysokim poziomie. Teraz nie pozostaje nic innego jak życzyć żonie naszego mistrza znakomitego wypoczynku!

ZNOKAUTOWANY FERICZE ODWIEZIONY KARETKĄ DO SZPITALA l FAME MMA 11
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze