Justyna Kowalczyk odsłoniła krągły ciążowy brzuszek! Nie to jednak było najważniejsze na ZDJĘCIU, aż buzia się cieszy

2021-06-15 15:29
Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli
Autor: Instagram / justyna.kowalczyk.tekieli Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli

Szykuje się kolejne święto w rodzinie sportów zimowych! Dobre wiadomości przekazała pewien czas temu Justyna Kowalczyk. Wybitna polska sportsmenka razem ze swoim ukochanym mężem spodziewa się dziecka. Biegaczka narciarska odsłoniła na Instagramie krągły ciążowy brzuszek. Jeden z fanów zwrócił uwagę na coś innego. I trzeba przyznać, że aż od tego raduje się dusza i buzia! To w tym wszystkim wydaje się być najważniejsze.

Takie wiadomości mogą tylko nas cieszyć. Justyna Kowalczyk kilka tygodni temu, dziękowała fanom za gratulacje po tym, jak zauważyli u niej rosnący brzuszek. Kibice szybko byli przekonani, że biegaczka narciarska jest w ciąży. - Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie miłe słowa - napisała niedawno na Instagramie wybitna sportsmenka. Kowalczyk nie zrezygnowała z aktywności fizycznej i w mediach społecznościowych. Widać tam postępy w ciąży. Bruszek rośnie i rośnie i jest już naprawdę imponujący. Teraz jednak wszyscy byli zaskoczeni! Na ostatniej fotografii robi on duże wrażenie.

Justyna Kowalczyk pokazała ciążowy brzuszek

Widać, że brzuszek rośnie w niesamowitym tempie. Mimo to, Justyna Kowalczyk nie odpuszcza mocnych treningów. - Dawka zdrowia wybiegana - napisała na Instagramie Kowalczyk. Fani byli zachwyceni kolejną fotografią mistrzyni olimpijskiej w ciąży. Uwagę przykuł nie tylko brzuszek, a także bardzo szeroki uśmiech na twarzy sportsmenki. I to właśnie ta radość wydaje się być w tym wszystkim najpiękniejsza. - Jakie szczęście od Pani bije - zwróciła uwagę pani Paulina.

Justyna Kowalczyk - OSIĄGNIĘCIA

Justyna Kowalczyk czterokrotnie sięgała po Kryształową Kulę za triumf w Pucharze Świata. Na swoim koncie ma mistrzostwa olimpijskie z Vancouver w biegu na 30 km stylem klasycznym i Soczi w biegu na 10 km "klasykiem". Łącznie zdobyła trzynaście medali mistrzostw świata i IO, a do tego może dołączyć także cztery triumfy w Tour de Ski. Pięciokrotnie wybierano ją najlepszym polskim sportowcem w plebiscycie "Przeglądu Sportowego".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze