Justyna Kowalczyk pokazała brzuch 11 dni po porodzie! Zbieraliśmy szczęki z podłogi

2021-09-14 19:50
Justyna Kowalczyk
Autor: Instagram / Justyna Kowalczyk Justyna Kowalczyk

Mijają kolejne dni po porodzie, a świeżo upieczeni rodzice Justyna Kowalczyk-Tekieli i Kacper Tekieli cieszą się pierwszymi chwilami z synkiem. Hugo na razie nie sprawia wielkich problemów, a to także za sprawą... aktywności fizycznej. Legendarna polska sportsmenka pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. I dalej zbieramy szczęki z podłogi! WOW!

Justyna Kowalczyk została mamą. Na początku września media ujawniły, że legendarna sportsmenka ma pierwszego potomka. Ten ma nosić imię Hugo i z pewnością w genach będzie płynęła sportowa krew. Zarówno mama jak i tata ciężko zasuwają na przeróżnych treningach. Teraz biegaczka narciarska pochwaliła się, w jakiej jest formie po porodzie zaledwie kilkanaście dni po narodzinach. I trudno się nie zachwycić. Szczęka opada do samej podłogi. To wygląda naprawdę niesamowicie!

Wilfredo Leon z piękną żoną z Polski nie szczędzili sobie buziaków. Piękne zdjęcia po ślubie

Kowalczyk pokazała formę po porodzie! Ale to wygląda

Multimedalistka olimpijska radzi sobie znakomicie jako mama i nawet znalazła sposób, jak uspokajać swojego synka. - Rower stacjonarny: błoga dawka endorfin + błoga dawka miarowego, długotrwałego szumu = spokój. PS. Bardzo dziękujemy za wszystkie cudowne gratulacje i życzenia - napisała na Instagramie Justyna Kowalczyk-Tekieli. W stroju sportowym widać brzuch, który wygląda znakomicie.

Kacper Tekieli skomentował fotografię trzema serduszkami, na co jego ukochana żona odpowiedziała buziakami. W komentarzach nie brakowało gratulacji i życzeń zdrowia dla mamy i chłopca. - Niech się Maleństwo zdrowo chowa, wszystkiego dobrego - napisała jedna z fanek. - Po ciążowym brzuszku ani śladu. Dużo zdrówka Pani Justyno, dla Pani i dla maleństwa - zwróciła uwagę kolejna z pań. I trudno nie przyznać jej racji! Forma top!

Justyna Kowalczyk - OSIĄGNIĘCIA

Justyna Kowalczyk czterokrotnie sięgała po Kryształową Kulę za triumf w Pucharze Świata. Na swoim koncie ma mistrzostwa olimpijskie z Vancouver w biegu na 30 km stylem klasycznym i Soczi w biegu na 10 km "klasykiem". Łącznie zdobyła trzynaście medali mistrzostw świata i IO, a do tego może dołączyć także cztery triumfy w Tour de Ski. Pięciokrotnie wybierano ją najlepszym polskim sportowcem w plebiscycie "Przeglądu Sportowego".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze