Justyna Kowalczyk wzięła ślub

i

Autor: Instagram Justyna Kowalczyk wzięła ślub

Justyna Kowalczyk wyznała całą prawdę! Mąż trzyma ją BARDZO KRÓTKO

2021-06-11 16:09

Justyna Kowalczyk-Tekieli już od lat nie kontynuuje swej pełnej sukcesów kariery sportowej. W dalszym ciągu może jednak liczyć na pokaźne grono fanów, którzy dopingują jej na każdym kroku. Tyczy się to także życia prywatnego, jako że od pewnego czasu znana sportsmenka realizuje się taki w roli żony. W nawiązaniu do postaci swojego męża postanowiła podzielić się pełnym stwierdzeniem. Chodzi o... trzymanie na smyczy!

Wszyscy doskonale pamiętają czas, w którym cała sportowa Polska ściskała kciuki za Justynę Kowalczyk. Popularna biegaczka narciarska odnosiła znakomite sukcesy na najważniejszych światowych imprezach. Z czasem jednak podjęła decyzję o zakończeniu zawodowej kariery sportowej. Bynajmniej nie było to równoznaczne z całkowitym porzuceniem sportu. W Justynie Kowalczyk drzemie prawdziwa sportowa dusza, co udowadnia także i obecnie, kiedy sport uprawia wyłącznie hobbystycznie i dla własnego dobrego samopoczucia. Zawodowo realizuje się w nieco inny sposób, prywatnie natomiast odnalazła także miłość swojego życia. Wyszła za mąż za Kacpra Tekieliego, z którym może przemierzać górskie szalki, cieszyć się życiem, a co oczywiście najważniejsze - po prostu być sobą.

Szczęście u boku męża

Fani Justyny Kowalczyk, których wciąż jest bardzo wiele, śledzą jej poczynania regularnie. A kobieta od czasu do czasów dzieli się swoimi przeżyciami. Tak jak i tymi dotyczącymi męża właśnie! O co chodzi konkretnie? Szczegóły w poniższej galerii zdjęć!

Zobacz też: Adam Małysz wrócił na skocznię po 10 latach! Wiemy, jak to wyglądało! Fani chcą, żeby znów skakał [ZDJĘCIE]

Polska wyjdzie z grupy na Euro 2021? My już wiemy! Najlepsi obstawiacze wytypowali dla nas wyniki meczów [WIDEO].
Najnowsze