Piotr Żyła, Justyna Żyła

i

Autor: Tomasz Radzik SE, Instagram/ justynazyla Justyna Żyła napisała do Piotra Żyły

Justyna Żyła już tego nie ukrywa. Tak wygląda jej partner, stanowczo różni się od Piotra Żyły, mamy zdjęcie!

2022-05-02 10:20

Justyna Żyła postanowiła zaskoczyć swoich miłośników na mediach społecznościowych. Była żona Piotra, znana z występów w "Tańcu z Gwiazdami" i rozbieranej sesji dla "Playboya", postanowiła pochwalić się swoim nowym związkiem! Trzeba przyznać, że wybranek celebrytki stanowczo różni się od reprezentanta Polski w skokach narciarskich. Zdjęcie zaskakuje!

Justyna Żyła postanowiła pochwalić się na mediach społecznościowych swoim nowym związkiem! Była ukochana Piotra Żyły, która przez dłuższy czas była singielką, przerwała milczenie i zdradziła, że w jej życiu pojawiły się znaczące zmiany w postaci nowej miłości. Fani celebrytki mogą być zadziwieni, ponieważ nowy mężczyzna Żyły zupełnie różni się od skoczka narciarskiego. Zdjęcia mówią wszystko, była gwiazda "Tańca z Gwiazdami" jest naprawdę zakochana!

Tymoszczuk znowu to zrobił. Obrzydliwe zachowanie i wielka hańba byłego reprezentanta Ukrainy

Justyna Żyła pokazała swojego nowego ukochanego. Całkowicie różni się od Piotra

O związku Piotra i Justyny Żyłów było swego czasu głośno na całą Polskę. Para kłóciła się przy okazji rozwodu, a Justyna Żyła publikowała w internecie bardzo niewygodne informacje na temat skoczka narciarskiego i była zła na nową partnerkę sportowca - Marcelinę Ziętek. Wydaje się jednak, że konflikty między parą zostały zażegnane, a Justyna Żyła znalazła sobie nową miłość. Trzeba przyznać, że ukochany celebrytki bardzo różni się od członka reprezentacji Polski w skokach narciarskich, co może być niezwykle zaskakujące. Aby zobaczyć zdjęcie Justyny Żyły z jej ukochanym, przejdź do galerii poniżej.

Zbigniew Boniek nie gryzł się w język. Te słowa musiały paść! Bezlitośnie odgryzł się hejterom

Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE BEZ STANIKA! Kto robił jej tę odważną fotkę?!
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Najnowsze