Justyna Żyła MIAŻDŻY Piotra Żyłę: Jego kochanki i konkubiny to dla mnie żadna nowość! ZDJĘCIA

2020-08-01 0:36 CH
Justyna Żyła
Autor: Piotr Molecki/East News Justyna Żyła

Justyna Żyła jednak nie wytrzymała! Zapewniała, że nie chce komentować domniemanego romansu jej byłego męża Piotra Żyły z aktorką Marcelina Ziętek. Emocje jednak wzięły górę! W opublikowanym poście była żona popularnego skoczka narciarskiego pisze co prawda, że kolejnego oświadczenia z jej strony nie będzie. Jednak równocześnie wbija szpilkę byłemu mężowi. "Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia" - pisze Justyna Żyła. Czy czeka nas kolejna brudna wojna skoczka i jego impulsywnej żony-celebrytki?

Piotr Żyła i Marcelina Wziętek mają romans? Na to wygląda. Portal Pudelek.pl donosi, że popularny skoczek narciarski i młodsza od niego o 11 lat gwiazda serialu "19+" tworzą parę już od poprzedniego roku. Żyła i Ziętek mieli starannie ukrywać swój związek. Teraz jednak mleko się rozlało. "Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku" - cytuje swoje źródło portal. Piotra Żyłę i Marcelinę Ziętek zdradziły też zdjęcia publikowane przez nich na Instagramie. Chodzi o romantyczną fotkę nóg kochanków spoczywających razem w łóżku. Opublikowała je Marcelina Ziętek. TUTAJ SZCZEGÓŁY. Rzekomy romans byłego już męża skomentowała krótko Justyna Żyła, która niedawno znów wytoczyła w internecie ciężkie działa przeciwko skoczkowi. Teraz też nie kryje rozgoryczenia.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek tworzą PARĘ? Zdradziło ich TO ZDJĘCIE

Po doniesieniach o romansie Piotra Żyły i aktorki Marceliny Ziętek głos zabrała oczywiście Justyna Żyła, była żona skoczka. Jak donosił portal Plotek.pl, co prawda podkreślała, że z powodu dzieci nie chce komentować związku byłego męża, ale nie kryła żalu: "Nie chce tego komentować dla dzieci. To od dawna przykra i krępująca sprawa" - stwierdziła. Kilka godzin później złakniona atencji celebrytka dodała w swoim stylu: "Kochani. Dziękuje za setki pytań, maili oraz wiadomości prywatnych na Instagramie dotyczących mojego ex-męża, ale ten temat kompletnie mnie już nie interesuje, wiec oświadczenia nie będzie. Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia. Byle z daleka od moich dzieci, które będę chronić. Bzdury już nie zajmują mojego czasu, za to kochające mnie osoby owszem" - napisała Justyna Żyła.

SZOKUJĄCE GROŹBY Justyny Żyły do Piotra! "Jeb*** kur****** szmaciarzu, ZABIJĘ SUKĘ!"

Była żona Piotra Żyły jeszcze bardziej wylewna była niedawno na Instagramie. Znów bezpardonowo zaatakowała byłego męża, a ten w odpowiedzi ujawnił szokującą SMS-ową korespondencję z byłą żoną. Budzące obrzydzenie wiadomości miały pochodzić od Justyny i dotyczyć jego domniemanej partnerki. "Nie będzie szmata moich dzieci dotykała" - padają szokujące słowa. "Powtarzam, zabiję sukę!", "Będzie suka zdychać długo" - to kolejne wulgaryzmy, a sam Piotr wyzywany jest od "jeb... szmaciarzy i k...iarzy".

Najnowsze