Piotr Żyła i Marcelina Ziętek tworzą PARĘ? Zdradziło ich TO ZDJĘCIE

2020-07-31 16:26
Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek z serialu 19+? To dla nie zostawił żonę? ZDJĘCIA
Autor: Instagram Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek z serialu "19+"? To dla nie zostawił żonę? ZDJĘCIA

Piotr Żyła spotyka się z Marcelina Ziętek?! O gorącym romansie skoczka narciarskiego i młodszej od niego o 11 lat aktorki donosi Pudelek.pl. Wygląda na to, że Żyła ma nową dziewczyna, a sportowca i modelkę zdradziły też... zdjęcia stóp zamieszczane przez nich na Instagramie. O jakie zdjęcia chodzi?I kim jest Marcelina Ziętek, domniemana dziewczyna Piotra Żyły? Czy to dla niej skoczek narciarski zostawił żonę? Zobaczcie ZDJĘCIA.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek tworzą parę? O romansie 33-letniego skoczka narciarskiego i 22-letniej aktorki z serialu "19+" donosi portal Pudelek.pl. Żyła i Ziętek mieli starannie ukrywać swój związek, ale czytelniczka plotkarskiego portalu twierdzi, że tworza parę już od poprzedniego roku. Razem mieli spędzić wakacje. "Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku" - cytuje swoje źródło portal. Piotra Żyłę i Marcelinę Ziętek zdradziły też chyba zdjęcia publikowane przez nich na Instagramie. Chodzi o romantyczną fotkę nóg kochanków spoczywających razem w łóżku. Opublikowała je Marcelina Ziętek. Zobaczcie to zdjęcie. Kształt stóp idealnie się zgadza! Albo kochanek aktorki ma identyczne stopy jak Piotr Żyła, albo faktycznie skoczek i aktorka tworzą parę! Poniżej zdjęcie opublikowane przez Marcelinę i ta fotka połączona ze zdjęciem z konta Piotra Żyły. Romans byłego męża komentuje już Justyna Żyła. TUTAJ JEJ WYPOWIEDŹ.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek w JACUZZI! Szczęśliwi i uśmiechnięci, w tle piękny widok! [ZDJĘCIA]

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek z serialu 19+? Wyciekł dowód
Autor: Instagram Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek z serialu "19+"? Wyciekł dowód

Czy zatem to właśnie Marcelinie Ziętek ostatnio Justyna Żyła, była już żona skoczka narciarskiego, groziła śmiercią. Piotr Żyła i jego była żona niedawno obrzucali się błotem w internecie. Były wulgarne wyzwiska i szokujące oskarżenia, a w tym wszystkim właśnie szokujące pogróżki. Opublikowane przez skoczka fragmenty SMS-owej korespondencji z byłą żoną wywołały burzę. Budzące obrzydzenie wiadomości miały pochodzić od Justyny i dotyczyć jego domniemanej partnerki. "Nie będzie szmata moich dzieci dotykała" - padają szokujące słowa. "Powtarzam, zabiję sukę!", "Będzie suka zdychać długo" - to kolejne wulgaryzmy, a sam Piotr wyzywany jest od "jeb... szmaciarzy i k...iarzy". Małżonkowie rozstali się ponad dwa lata temu. Justyna twierdziła, ze Piotr odszedł od niej do kochanki. On zaś nigdy nie potwierdził, że jest z kimś związany. W listopadzie 2018 roku sąd orzekł rozwód. Justyna z dwojgiem dzieci mieszka w Wiśle, a Piotr ma mieszkanie w Ustroniu.

SZOKUJĄCE GROŹBY Justyny Żyły do Piotra! "Jeb*** kur****** szmaciarzu, ZABIJĘ SUKĘ!"

Domniemana dziewczyna Piotra Żyły prosi: Zabierz mnie do sanatorium
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze