Piotr Żyła i Marcelina Ziętek w JACUZZI! Szczęśliwi i uśmiechnięci, w tle piękny widok! [ZDJĘCIA]

2020-08-01 18:34 CH
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek tworzą PARĘ? Zdradziło ich TO ZDJĘCIE
Autor: Instagram Piotr Żyła i Marcelina Ziętek tworzą PARĘ? Zdradziło ich TO ZDJĘCIE

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek tworzą parę? Wygląda na to, że skoczka narciarskiego i młodszą od niego o ponad 10 lat aktorkę rzeczywiście połączyło romantyczne uczucie. Świadczy o tym nie tylko relacja czytelniczki portalu Pudelek.pl, który jako pierwszy poinformował o nowej miłości Piotra Żyły. Dowodem, że skoczek i Marcelina Ziętek spotykają się, są również ich zdjęcia na Instagramie. Jak choć te w jacuzzi zrobione tego samego dnia.

Rewelacje o romansie Piotra Żyły i ślicznej aktorka Marceliny Ziętek obiły się szerokim echem. Zaczęło się od relacji czytelniczki portalu Pudelek.pl, która opisała związek popularnego skoczka narciarskiego z młodszą od niego o blisko 11 lat gwiazdą serialu "19+". "Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku" - cytował swoje źródło portal. Piotra Żyłę i Marcelinę Ziętek zdradziły też zdjęcia publikowane przez nich na Instagramie. Chodzi na przykład o romantyczną fotkę nóg kochanków spoczywających razem w łóżku. Opublikowała je Marcelina Ziętek. TUTAJ SZCZEGÓŁY. Kolejny dowód na to, że Piotr Żyła i Marcelina Ziętek są parą, są zdjęcia z jacuzzi zamieszczone przed skoczka i aktorkę na Instagramie dokładnie tego samego dnia. Widać, że są zrobione w tym samym czasie (12 lipca) i w tym samym miejscu (w Wiśle). W tel widać charakterystyczny widok.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek tworzą PARĘ? Zdradziło ich TO ZDJĘCIE
Autor: Instagram Piotr Żyła i Marcelina Ziętek tworzą PARĘ? Zdradziło ich TO ZDJĘCIE

Romans byłego już męża skomentowała już Justyna Żyła. "Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia" - stwierdziła rozżalona. "Byle z daleka od moich dzieci, które będę chronić. Bzdury już nie zajmują mojego czasu, za to kochające mnie osoby owszem" - dodała Justyna Żyła, która niedawno miała grozić nowej dziewczynie Piotra Żyły. "Nie będzie szmata moich dzieci dotykała" - taką szokującą korespondencję z byłą żoną ujawnił Piotr Żyła. "Powtarzam, zabiję sukę!", "Będzie suka zdychać długo" - to kolejne wulgaryzmy, a sam Piotr wyzywany był od "jeb... szmaciarzy i k...iarzy" - padły kolejne wulgaryzmy.

Justyna Żyła ŚLEDZI Marcelinę Ziętek! W ten sposób wszystko się wydało! [ZDJĘCIA]

Wyświetl ten post na Instagramie.
El Prezidente💪😎🐳 #pieter #urlop #relax🌵🐳🌶 Post udostępniony przez Piotr Żyła (@piotr_zyla_official)
Domniemana dziewczyna Piotra Żyły prosi: Zabierz mnie do sanatorium
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze