Justyna Żyła ŚLEDZI Marcelinę Ziętek! W ten sposób wszystko się wydało! [ZDJĘCIA]

2020-08-01 15:05
Justyna Żyła i Marcelina Ziętek
Autor: Instagram Justyna Żyła i Marcelina Ziętek

Informacje o romansie Piotra Żyły i ślicznej aktorka Marceliny Ziętek obiły się szerokim echem. Czytelniczka portalu Pudelek.pl opisała romans popularnego skoczka narciarskiego z młodszą od niego o 11 lat gwiazdą serialu "19+", twierdząc, że tworzą parę już od poprzedniego roku. Na te rewelacje zareagowali już Justyna Żyła i sam skoczek, który wydał dziwne oświadczenie. Jak się okazuje, była żona skoczka śledzi jego domniemaną ukochaną! Zazdrość czy zwykła ciekawość?

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek mają romans? Na to wygląda. Portal Pudelek.pl donosi, że popularny skoczek narciarski i młodsza od niego o 11 lat gwiazda serialu "19+" tworzą parę już od poprzedniego roku. "Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku" - cytuje swoje źródło portal. Piotra Żyłę i Marcelinę Ziętek zdradziły też zdjęcia publikowane przez nich na Instagramie. Chodzi o romantyczną fotkę nóg kochanków spoczywających razem w łóżku. Opublikowała je Marcelina Ziętek. TUTAJ SZCZEGÓŁY. Rzekomy romans byłego już męża skomentowała już Justyna Żyła. W opublikowanym poście była żona popularnego skoczka narciarskiego napisała co prawda, że kolejnego oświadczenia z jej strony nie będzie. Jednak równocześnie wbija szpilkę byłemu mężowi. "Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia" - stwierdziła rozżalona Justyna Żyła. "Byle z daleka od moich dzieci, które będę chronić. Bzdury już nie zajmują mojego czasu, za to kochające mnie osoby owszem" - dodała była żona skoczka, która niedawno miała grozić nowej dziewczynie Piotra Żyły. W czasie kolejnej wojny na oskarżenia skoczek ujawnił szokującą SMS-ową korespondencję z byłą żoną. Budzące obrzydzenie wiadomości miały pochodzić od Justyny i dotyczyć właśnie jego domniemanej partnerki. "Nie będzie szmata moich dzieci dotykała" - padły szokujące słowa. "Powtarzam, zabiję sukę!", "Będzie suka zdychać długo" - to kolejne wulgaryzmy, a sam Piotr wyzywany był od "jeb... szmaciarzy i k...iarzy".

Justyna Żyła MIAŻDŻY Piotra Żyłę: Jego kochanki i konkubiny to dla mnie żadna nowość! ZDJĘCIA

Co ciekawe, Justyna Żyła śledzi profil Marceliny Ziętek na Instagramie. Na koncie aktorki widać wyraźnie napis "obserwowane przez justynazyla". To informacja, która się wyświetla, jeżeli dany użytkownik śledzi konta obu osób. Zazdrość byłej żony czy zwykła ciekawość? A Marcelina Ziętek właśnie świętuje 23. urodziny i pochwaliła się zdjęciem z wielkim bukietem pięknych kwiatów. Czy to od Piotra Żył? Tego nie zdradziła.

Piotr Żyła wydał OŚWIADCZENIE w sprawie romansu. SZOKUJĄCE i niespodziewane słowa

Profil Marceliny Ziętek na Instagramie
Autor: Instagram Profil Marceliny Ziętek na Instagramie
Domniemana dziewczyna Piotra Żyły prosi: Zabierz mnie do sanatorium
CH
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze