Piotr Żyła wydał OŚWIADCZENIE w sprawie romansu. SZOKUJĄCE i niespodziewane słowa

2020-08-01 8:49 DKO
Piotr Żyła
Autor: Cyfra Sport Piotr Żyła

Wystarczyło jedno zdjęcie, małe podejrzenie i... wybuchło! Jedną z najważniejszych informacji w sportowym show-biznesie w Polsce stała się plotka o nowym romansie polskiego skoczka narciarskiego. Piotr Żyła ma się spotykać z Marceliną Ziętek, o czym poinformował serwis Pudelek.pl. Po kilku godzinach od ujawnienia tej informacji, głos zabrał sam reprezentant Polski. Nie byłby jednak sobą, gdyby nie zrobił tego w swoim stylu.

W ostatnim czasie zdecydowanie więcej mówi się o życiu prywatnym Piotra Żyły niż jego karierze. Ale są ku temu powody. Jeszcze kilka dni temu głośno było o groźbach byłej małżonki polskiego skoczka. Justyna Żyła wysyłała mu szokujące wiadomości, w których groziła jego partnerce, a przynajmniej tak wynikało z treści wiadomości opublikowanych przez zawodnika.

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek z serialu "19+"? To dla niej zostawił żonę? ZDJĘCIA

Gdy wydawało się, że o życiu miłosnym Żyły znów będzie nieco ciszej, wszystko wybuchło na nowo po doniesieniach serwisu Pudelek.pl. Jak można było dowiedzieć się z informacji opublikowanej na portalu, reprezentant Polski spotyka się z o 11 lat młodszą aktorką serialu "19+", Marceliną Ziętek. O możliwym romansie poinformowała czytelniczka serwisu. - Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku - mówi natomiast źródło portalu.

Justyna Żyła KOMENTUJE ROMANS Piotra Żyły z 22-letnią aktorką! Nie kryje żalu!

Czy aktorkę i skoczka faktycznie coś łączy? Na razie to plotki, bo i Żyła i Ziętek nie potwierdzili medialnych rewelacji. Reprezentant Polski postanowił jednak zabrać głos w tej sprawie. A właściwie to... go nie zabrał. Na profilu Żyły na Instagramie pojawiło się jedyne w swoim rodzaju oświadczenie. Aby oddać jego "ducha" zacytujemy go w postaci, w jakiej napisał je Żyła. - OŚWIADCZENIE: Hmmm wiem, wiem miałem już nie komętować, ale może jednak skomętuje, nie może lepiej nie będe komętował, chyba że skomętuje, albo nie będe komętował, tak skomętuje, nie postanowiłem nie komętować, jednak tak skomętuje, nie już nie komętuje, tak będe komętował, komętowanie nie ma sensu, albo jednak ma, no dobra po bardzo długich rozważaniach za i przeciw postanowiłem że skomętuje całą tą zaistniałą sytuacje i napisze bardzo krutko ale treściwie i ostrzegam że kto przeczytał już do tego momemtu niech lepiej już nie czyta dalej, dlatego iż dalsza treść będzie zawierała elementy które można czytać, ale też nie trzeba, a na czym to ja skączyłem, a tak miałem zkomętować bardzo krutko ale treściwie te zaistaniałą sytuacje, chyba że lepiej może jednak nie komętować, a w sumie co mi tam zkąmętuje wszystko powiem wszystko nie mam już nic do stracenia ostatni raz ostatni powiem prosze:  Miłego Słonecznego Weekendu Życze Wszystkim. To mówiłem ja Prezes - czytamy w opisie do zdjęcia z gołąbkiem pokoju.

Domniemana dziewczyna Piotra Żyły prosi: Zabierz mnie do sanatorium
Najnowsze