Justyna Żyła KOMENTUJE ROMANS Piotra Żyły z 22-letnią aktorką! Nie kryje żalu!

2020-07-31 16:46 CH
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Autor: MACIEJ GILLERT/SUPER EXPRESS Piotr Żyła, Justyna Żyła

Piotr Żyła i aktorka Marcelina Ziętek mają gorący romans?! Tak twierdzi portal Pudelek.pl, a właściwie to jego czytelniczka, która donosi, że skoczek narciarski i młodsza od niego o 11 lat gwiazda serialu "19+" tworzą parę już od poprzedniego roku. Rzekomy nowy związek byłego już męża skomentowała Justyna Żyła, która niedawno znów wytoczyła w internecie ciężkie działa przeciwko skoczkowi. Teraz też nie kryje rozgoryczenia. Jak doniesienia o romansie Piotra Żyła z młodziutką aktorką komentuje Justyna Żyła?

Wygląda na to, ze Piotr Żyła i Marcelina Ziętek tworzą parę. O romansie 33-letniego skoczka narciarskiego i 22-letniej aktorki z serialu "19+" donosi portal Pudelek.pl. Żyła i Ziętek mieli starannie ukrywać swój związek, ale czytelniczka plotkarskiego portalu twierdzi, że tworzą parę już od poprzedniego roku. "Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku" - cytuje swoje źródło portal. Piotra Żyłę i Marcelinę Ziętek zdradziły też chyba zdjęcia publikowane przez nich na Instagramie. Chodzi o romantyczną fotkę nóg kochanków spoczywających razem w łóżku. Opublikowała je Marcelina Ziętek.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek tworzą PARĘ? Zdradziło ich TO ZDJĘCIE

Po doniesieniach o romansie Piotra Żyły i aktorki Marceliny Ziętek głos zabrała była żona skoczka. O komentarz poprosił ją Plotek.pl. Jak donosi portal, Justyna Żyła podkreśliła, że z powodu dzieci nie chce komentować związku byłego męża. Wie, że jest to delikatna sprawa i może negatywnie wpłynąć na dzieci. Nie kryje jednak żalu. "Nie chce tego komentować dla dzieci. To od dawna przykra i krępująca sprawa" - cytuje Justynę Żyłę portal. Była żona Piotra Żyły dużo bardziej wylewna była niedawno na Instagramie. Znów zaatakowała byłego męża, a ten w odpowiedzi ujawnił szokującą SMS-ową korespondencję z byłą żoną. Budzące obrzydzenie wiadomości miały pochodzić od Justyny i dotyczyć jego domniemanej partnerki. "Nie będzie szmata moich dzieci dotykała" - padają szokujące słowa. "Powtarzam, zabiję sukę!", "Będzie suka zdychać długo" - to kolejne wulgaryzmy, a sam Piotr wyzywany jest od "jeb... szmaciarzy i k...iarzy".

SZOKUJĄCE GROŹBY Justyny Żyły do Piotra! "Jeb*** kur****** szmaciarzu, ZABIJĘ SUKĘ!"

Domniemana dziewczyna Piotra Żyły prosi: Zabierz mnie do sanatorium

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze