Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek z serialu "19+"? To dla niej zostawił żonę? ZDJĘCIA

2020-07-31 16:01 CH
Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek z serialu 19+? To dla nie zostawił żonę? ZDJĘCIA
Autor: Instagram Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek z serialu "19+"? To dla nie zostawił żonę? ZDJĘCIA

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek tworzą parę?! Zdaniem serwisu Pudelek.pl popularny skoczek narciarski spotyka się od poprzedniego roku z młodszą od niego o 11 lat aktorką serialu "19+". Żyła i jego dziewczyna podobno starannie ukrywają swój związek, ale miała go ujawnić czytelniczka plotkarskiego portalu. Kim jest Marcelina Ziętek? Czy to dla niej Piotr Żyła zostawił żonę? Zobaczcie ZDJĘCIA.

Piotr Żyła spotyka się z aktorką Marceliną Ziętek? Tak twierdzi portal Pudelek.pl. Jak donosi jego czytelniczka, 33-letni skoczek narciarski i 22-latka tworzą parę już od poprzedniego roku. Razem mieli spędzić urlop. Aktorka jest wielką fanką skoków narciarskich, widywana była na trybunach w roli kibica, gdy popularne w naszym kraju zawody odbywały się w Polsce. Zdaniem czytelniczki plotkarskiego portalu Piotr Żyła i Marcelina Ziętek wypoczywali też razem w Kołobrzegu. Widziano ich również razem w Wiśle i w Ustroniu, gdzie raczyli się lokalnymi przysmakami. "Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku" - cytuje swoje źródło portal. Czy zatem to właśnie Marcelinie Ziętek ostatnio Justyna Żyła, była już żona skoczka narciarskiego, groziła śmiercią?

Justyna Żyła STRZELA ZARZUTAMI w Piotra! Skoczek kazał dzieciom MILCZEĆ I UKRYWAĆ PRAWDĘ?!

Piotr Żyła i jego była żona Justyna niedawno obrzucali się błotem w internecie. Były wulgarne wyzwiska i oskarżenia, a w tym wszystkim szokujące pogróżki. Opublikowane przez skoczka fragmenty SMS-owej korespondencji z byłą małżonką wywołały burzę. Budzące obrzydzenie wiadomości miały pochodzić od Justyny i dotyczyć jego domniemanej partnerki. "Nie będzie szmata moich dzieci dotykała" - padają szokujące słowa. "Powtarzam, zabiję sukę!", "Będzie suka zdychać długo" - to kolejne wulgaryzmy, a sam Piotr wyzywany jest od "jeb... szmaciarzy i k...iarzy". Małżonkowie rozstali się ponad dwa lata temu. Justyna twierdziła, ze Piotr odszedł od niej do kochanki. On zaś nigdy nie potwierdził, że jest z kimś związany. W listopadzie 2018 roku sąd orzekł rozwód. Justyna z dwojgiem dzieci mieszka w Wiśle, a Piotr ma mieszkanie w Ustroniu. Romans skoczka skomentowała Justyna Żyła. TUTAJ jej wypowiedź.

Justyna Żyła KOMENTUJE ROMANS Piotra Żyły z 22-letnią aktorką! Nie kryje żalu!

SZOKUJĄCE GROŹBY Justyny Żyły do Piotra! "Jeb*** kur****** szmaciarzu, ZABIJĘ SUKĘ!"

Domniemana dziewczyna Piotra Żyły prosi: Zabierz mnie do sanatorium

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze