Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/ justynazyla Justyna Żyła

Mocne zdjęcie

Justyna Żyła naprawdę postanowiła to zjeść. Dla wielu byłoby to nie do pomyślenia, zdjęcie może odpychać

2023-05-16 15:56

Justyna Żyła postanowiła pochwalić się wyjątkowo odważnym zdjęciem na mediach społecznościowych. Była żona Piotra Żyły spożyła w ramach posiłku coś, co wielu nie przeszło by zupełnie przez gardło i wszystko udokumentowała. To zdjęcie może być wielkim niesmakiem dla wielu.

Justyna Żyła nie przestaje szokować na swoich mediach społecznościowych. Mimo że celebrytka skończyła już z łatką skandalistki i daleka jest od atakowania byłego męża, Piotra Żyły i jego nowej wybranki Marceliny Ziętek, to nadal potrafi zaciekawić dość nietypowymi publikacjami. Tym razem była ukochana reprezentanta Polski pochwaliła się zdjęciem wyjątkowo obcej polskiej kulturze potrawy, która wielu nie przeszłaby przez gardło. To zdjęcie nie prezentuje się najlepiej.

Justyna Żyła zajadała się kontrowersyjną potrawą. Wielu nie przeszłaby ona przez gardło

Justyna Żyła przez bardzo długi czas na swoich mediach społecznościowych chwaliła się umiejętnościami kulinarnymi i ochoczo pokazywała przepisy na pyszne potrawy dla całej rodziny. Tym razem jednak stało się inaczej i na talerzu byłej uczestniczki "Tańca z Gwiazdami" znaleźć mogliśmy ślimaki, którymi ona sama pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama. O ile tego typu robaki są wielkim specjałem francuskiej kuchnii, o tyle próżno szukać w Polsce miłośników tak egzotycznego na polskie gusta przysmaku.

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Listen on Spreaker.
Impact 2023 - Piotr Żyła
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze