Justyna Żyła przeszła ciężkie chwile. Po przerażającej nocy mogła zrobić tylko jedno

2022-01-18 9:58
Justyna Żyła
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła ma za sobą wyjątkowo ciężkie chwile w domu rodzinnym. Okazuje się bowiem, że ostatnia noc była dla celebrytki i byłej żony skoczka narciarskiego naprawdę dużą przeprawą, którą gwiazda przypłaciła strachem i brakiem snu. Kiedy Żyła wstała z łóżka, mogła zrobić tylko jedno. Zdjęcie nie pozostawia wątpliwości.

Justyna Żyła wyjawiła swoim fanom i obserwatorom na Instagramie, że ma za sobą wyjątkowo ciężką noc. Celebrytka znana z "Tańca z Gwiazdami" i ze swojego związku z Piotrem Żyłą przyznała, że nad Wisłą, którą zamieszkuje, miała do czynienia z wyjątkowo gwałtowną burzą, która uniemożliwiła jej spokojny sen. Gdy Żyła wstała z łóżka po nieprzespanej nocy, mogła zrobić tylko jedno.

Tak głosował Leo Messi w plebiscycie FIFA! Kuriozalne zachowanie Argentyńczyka, zlekceważył Lewandowskiego

Justyna Żyła ma za sobą nieprzespaną noc. Wszystko przez burzę

Poważne burze dotknęły na przestrzeni ostatnich dni praktycznie całą Polskę i nie inaczej było w przypadku Wisły, zamieszkiwanej przez Justynę Żyła. Jak przyznała celebrytka, ostatnia noc była dla niej wyjątkowo ciężka i uniemożliwiła jej odpoczynek. 

- Dzień dobry Śniadanko zjedzone? My już po. Po tej wietrznej i nieprzespanej nocy - napisała Justyna Żyła na swoim Instagramie.

Okazuje się, że gdy burza ustąpiła, a celebrytka zjadła śniadanie ze swoimi dziećmi, mogła zrobić tylko jedno i jak sama uważa, pewnie będzie jeszcze dziś powtarzać właśnie tę czynność.

Legia Warszawa pogrążona w żałobie. Nie żyje Wiktor Bołba, był związany z klubem ponad 50 lat

Aby zobaczyć, jak Justyna Żyła wspierała swojego byłego męża Piotra w trakcie konkursu Pucharu Świata w Wiśle, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Żyła w taki sposób próbuje poradzić sobie z brakiem snu. Wszystko pokazała

Okazuje się, że metodą Justyny Żyły na nieprzespaną noc jest łyk kawy. Jak sama mówi, pewnie jeszcze nie raz dziś skusi się na czarny napój, zważając na fakt, jak ciężką noc ma za sobą. 

- niejedna kawa będzie dziś wypita. Udanego dnia. Uważajcie na siebie - napisała Justyna Żyła pod publikacją na portalu społecznościowym Instagram.

Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze