Tak głosował Leo Messi w plebiscycie FIFA! Kuriozalne zachowanie Argentyńczyka, zlekceważył Lewandowskiego

2022-01-17 22:23
Leo Messi
Autor: AP Leo Messi

Leo Messi przegrał z Robertem Lewandowskim plebiscyt na najlepszego piłkarza FIFA. Teraz na jaw wyszło, jak piłkarz PSG głosował w plebiscycie. Jego wybory można uznać za całkowicie kuriozalne. To, że piłkarz nie docenił Lewandowskiego, to mało powiedziane, gdyż kapitan Argentyńczyków nawet nie uwzględnił piłkarza w swojej trójce najlepszych piłkarzy.

Leo Messi nie może zapisać sobie kolejnego trofeum w karierze. Zawodnik PSG przegrał z Robertem Lewandowskim na gali Fifa The Best i dopiero teraz na jaw wyszło, jak głosował w plebiscycie. Trzeba przyznać, że wybory Argentyńczyka można odebrać jako całkowicie kuriozalne. Gdy to zobaczycie, nie będziecie mogli uwierzyć.

Anna Lewandowska świętuje z mężem nagrodę od FIFA! Wszystko pokazała, radość aż wylewa się ze zdjęcia

Tak Leo Messi glosował w plebiscycie Fifa The Best. Będziecie zadziwieni. Kuriozalne głosowanie

Według ujawnionych informacji, Robert Lewandowski nie został jakkolwiek doceniony przez Leo Messiego, który zadecydował o tym, żeby nie umieszczać Polaka w swojej trójce najlepszych piłkarzy. Okazuje się, że o wiele bardziej na względy Argentyńczyka zapracował jego były kolega z Barcelony, Neymar. Zdaniem Messiego, lepszymi od Lewandowskiego byli także Kylian M'bappe, z którym piłkarz występuje w barwach Paris Saint German, a także Karim Benzema z Realu Madryt. Jak widać, Messi ma zupełnie inne zdanie o futbolu niż przedstawiciele światowej federacji, którzy nie umieścili Brazylijczyka i Francuzów nawet w drużynie roku.

Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem roku FIFA! Brawo, jesteś wielki!

Aby zobaczyć, jak Leo Messi został zaprezentowany w barwach PSG, przejdź do galerii poniżej.

Messi kłamał w trakcie plebiscytu Złotej Piłki? Wtedy doceniał Lewandowskiego

Wybór Messiego może być o tyle ciekawy, że jeszcze w trakcie plebiscytu "Złotej Piłki" Leo Messi doceniał Roberta Lewandowskiego i podkreślił, że Polak zasłużył na nagrodę francuskiej piłki.

- Robert, zasłużyłeś na Złotą Piłkę w zeszłym roku. Powinieneś mieć tę nagrodę w swoim domu - mówił Leo Messi w trakcie odbierania nagrody "Złotej Piłki" France Football.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zdobędzie jeszcze Złotą Piłkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze