Anna Lewandowska świętuje z mężem nagrodę od FIFA! Wszystko pokazała, radość aż wylewa się ze zdjęcia

2022-01-17 21:28
Anna i Robert Lewandowscy
Autor: instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska postanowiła pokazać, jak cieszy się ze zdobycia nagrody przez swojego męża. Kapitan reprezentacji Polski, który po raz drugi w karierze podniósł statuetkę dla najlepszego piłkarza roku FIFA, tuż po odebraniu nagrody, udał się do żony, gdzie razem zaczęli świętować tą wyjątkowo radosną okazję. Zdjęcie mówi wszystko, w domu państwa Lewandowskich zapanowała wielka radość.

Anna Lewandowska postanowiła pokazać, jak świętuje wraz z Robertem Lewandowskim zdobycie przez męża nagrody dla najlepszego piłkarza roku FIFA. Trenerka i ukochana kapitana reprezentacji Polski pokazała na swoim Instagramie wielką radość i przekazała wielkie gratulacje dla swojego męża.

Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem roku FIFA! Brawo, jesteś wielki!

Anna Lewandowska gratuluje mężowi. Wszystko pokazała

Na mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Anny i Roberta Lewandowskich, którzy wprost nie mogą opanować radości ze zdobycia nagrody przez zawodnika Bayernu Monachium. Jak sama napisała, jest niezwykle dumna ze swojego męża, który sięgnął po jedną z najważniejszych nagród piłkarskich na świecie. Wiele wskazuje na to, że państwo Lewandowscy będą dziś bardzo świętować sukces polskiego gwiazdora światowej piłki.

- Mój ukochany Robert Lewandowski! Zrobiłeś to! Gratuluję Ci zdobycia nagrody FIFA The Best Men's Player. Wiem, jak ciężko pracujesz, aby zrealizować swoje marzenia! Dobra robota, jestem z ciebie bardzo dumna - napisała Lewandowska na swoim Instagramie.

Tak brzmiały słowa Roberta Lewandowskiego po odebraniu nagrody FIFA! Powiedział o Muellerze

Aby zobaczyć zdjęcia Roberta i Anny Lewandowskich z gali Złotej Piłki, przejdź do galerii poniżej.

Robert Lewandowski dumny ze swojego osiągnięcia. To powiedział na gali

Tuż po odebraniu statuetki, Robert Lewandowski podziękował kibicom, głosującym i świętej pamięci Gerdowi Muellerowi, który miał motywować Polaka do pobicia strzeleckich rekordów.

- Dziękuję bardzo. Jestem zaszczycony i dumny. To nagroda również dla moich trenerów i zespołu. Nigdy nie marzyłem o pobiciu rekordu Gerda Muellera. Te wszystkie rekordy które biję - dziękuję mu, bo bez niego nie byłoby to możliwe - powiedział Lewandowski.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zdobędzie jeszcze Złotą Piłkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze