Justyna Żyła

i

Autor: Marek Zieliński / SE Justyna Żyła

Nie przestaje zaskakiwać!

Justyna Żyła szczerze o miłości. Gorące wyznanie byłęj żony Piotra Żyły, to w mężczyznach podoba jej się najbardziej

2022-08-04 17:05

Justyna Żyła postanowiła powiedzieć o swoich uczuciach! Po tym, jak celebrytka zamieściła na mediach społecznościowych zdjęcie z tajemniczym mężczyzną, zdecydowała się na wyznanie względem tego, co najbardziej podoba się jej w mężczyznach. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości, właśnie tak można rozkochać byłą gwiazdę "Tańca z Gwiazdami".

Justyna Żyła postanowiła zaskoczyć! Była gwiazda "Tańca z Gwiazdami", która zasłynęła dzięki głośnemu rozwodowi z Piotrem Żyłą i wyjawieniu kilku niewygodnych informacji na temat swojego związku z reprezentantem Polski w skokach narciarskich, pochwaliła się w tym tygodniu zdjęciem z tajemniczym mężczyzną, na którym nie szczędziła mu czułości, o czym pisaliśmy tutaj. Tym razem, Justyna Żyła wyjawiła, co najbardziej podoba się jej w mężczyznach. Te słowa nie pozostawiają cienia wątpliwości.

Koniec 6. etapu Tour de Pologne! Arensman wygrywa przed Sheffieldem i Hayterem

Justyna Żyła w nowym związku. Wszystko wyszło na jaw w tym tygodniu

O ile od czasu rozwodu z Piotrem Żyłą Justyna Żyła pozostaje osobą, która bardzo niechętnie dzieli się doniesieniami na temat swojego życia prywatnego, o tyle w tym tygodniu odbyła bardzo namiętne spotkanie ze swoim nowym ukochanym, co udokumentowała na mediach społecznościowych. Zdjęcie zakochanej pary co prawda zniknęło z mediów społecznościowych, ale teraz celebrytka zdecydowała się na wyznanie względem tego, co podoba jej się najbardziej w mężczyznach.

Marta Linkiewicz świeci seksownym ciałem. Miała na sobie wyłącznie majtki, opadła nam szczęka

Aby zobaczyć namiętny pocałunek Justyny Żyły z tajemniczym mężczyzną, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Żyła szczerze o miłości. To najbardziej podoba się jej w mężczyznach

Okazuje się, że rzeczą, która Justynie Żyle podoba się najbardziej w potencjalnych partnerach, jest ich zakochane spojrzenie. Świadczy o tym jej najnowsza publikacja na mediach społecznościowych.

- Najpiękniejszy kolor oczu to ten, który patrzy na Ciebie z miłością - widzimy napis na zdjęciu opublikowanym przez Justynę Żyłę na Instagramie.

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze