Justyna Żyła SZCZERZE o ciąży w wieku 18 lat: Starałam się o dziecko od dawna

2019-08-13 11:40 FAN
Justyna Żyła
Autor: EastNews Justyna Żyła

Była żona słynnego polskiego skoczka Piotra Żyły w ostatnich tygodniach zeszła nieco z medialnych świeczników. Celebrytka powróciła w interesującym wywiadzie dla magazynu Viva, w którym opowiedziała nie tylko o życiu z Piotrem, ale także dzieciństwie czy marzeniach dotyczących macierzyństwa.

Justyna Żyła ma dwójkę dzieci - Jakuba i Karolinę. To była żona skoczka cały czas zajmowała się dziećmi, gdy trwał sezon narciarski. - Praktycznie zawsze całą zimę byłam sama z dzieciakami, ale wiedziałam, na co się zdecydowałam – taka praca - tłumaczy celebrytka w rozmowie z Viva.pl.

Uczestniczka ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" otwarcie przyznała, że bardzo wcześnie włączył jej się instynkt macierzyński. Żyła marzyła o posiadaniu trójki dzieci, uwielbiała zajmować i opiekować się dziećmi. Gdy miała 13 lat, często spacerowała z synem swojej kuzynki.

Co ciekawe, Justyna myślała o założeniu rodziny bardzo szybko, a poród w młodym wieku był świadomą decyzją. - Teraz już mogę powiedzieć – dosyć długo starałam się o dziecko. Chciałam się szybko usamodzielnić i stworzyć własny dom z mężczyzną, który wtedy także tego pragnął - przyznała Żyła, która urodziła dziecko już w wieku... osiemnastu lat!

Celebrytka nie przyznała, w jakim wieku zaczęła myśleć o potomstwie, ale dodała, że zawsze chciała mieć dzieci. - On chyba też - dodała o Piotrze. Para rozwiodła się rok temu po głośnej, medialnej burzy wywołanej w mediach społecznościowych przez Justynę. Sama rozprawa odbyła się jednak już w ciszy.

Najnowsze