Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/ justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła szuka nowego mężczyzny? Zagadkowe słowa byłej żony Piotra, ona tylko na to czeka

2022-01-24 15:52

Justyna Żyła zadziwiła swoich obserwatorów na mediach społecznościowych. Celebrytka znana z występów w "Tańcu z Gwiazdami" i ze swojego związku z Piotrem Żyłą zamieściła pod ostatnią publikacją dość zagadkowe słowa, które można interpretować jako zaproszenie na randkę. Czy była ukochana reprezentanta Polski w skokach narciarskich znów szuka miłości? Zobacz, co napisała Justyna Żyła.

Justyna Żyła przez lata zasłynęła tym, że lubiła wzbudzać emocje. Wiele lat temu celebrytka szokowała doniesieniami na temat nieudanego małżeństwa z Piotrem, jak również wzięła udział w rozbieranej sesji dla "Playboya" oraz w "Tańcu z Gwiazdami". Ostatecznie jednak gwiazda się całkowicie uspokoiła i skupiła się na wychowaniu dzieci, oraz na pracy w jednej z cukierni w Wiśle. Okazuje się, że Żyła może szukać całkowicie nowej miłości, albo chce zostać zaproszona na randkę. Jej zagadkowe słowa pod ostatnią publikacją na Instagramie zadziwiły użytkowników internetu.

Adam Małysz zdradził tajemnicę swojego związku. Wszystko stało się w trakcie randki z żoną, pomyłka mogła wszystko zepsuć

Justyna Żyła szuka miłości? Zadziwiające słowa celebrytki

O życiu miłosnym po rozpadzie związku z Piotrem Żyłą, Justyna Żyła nie mówiła dużo. Co prawda celebrytce zdarzało się zamieszczać na Instagramie zdjęcia z tajemniczymi mężczyznami, jak też chwaliła się tym, że ma adoratorów, ale nigdy nie podawała żądnych szczegółów. Pod swoją najnowszą publikacją, na której celebrytka reklamowała wypieki z okazji Dnia Babci i Dziadka, gwiazda zamieściła zagadkowe słowa, które mogą sugerować, że szuka sposobności do randki.

Katarzyna Skowrońska wyszła z domu w nocy, żeby zrobić coś niesamowitego. Nie mogła ukryć dumy, pokazała to milionom Polaków

Aby zobaczyć, jak Justyna Żyła dopingowała Piotra w trakcie zawodów Pucharu Świata w Wiśle, przejdź do galerii poniżej:

Justyna Żyła czeka na zaproszenie na kawę. O wszystkim powiedziała

Jak sama celebrytka, gorąco zaprasza na wizytę w cukierni, w której pracuje, a także liczy na to, że ktoś w końcu wyrwie ja z pracy na kawę. Czyżby to była sugestia dla wszystkich zainteresowanych postacią Żyły?

- Cukiernia U Janeczki zaprasza na pyszności. PS. Wpadajcie, może w końcu ktoś mnie na kawę porwie. Czekam - napisała Justyna Żyła na swoim Instagramie.

Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Piotr Żyła nago w miejscu publicznym
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze