Katarzyna Skowrońska wyszła z domu w nocy, żeby zrobić coś niesamowitego. Nie mogła ukryć dumy, pokazała to milionom Polaków

2022-01-24 11:20
Siatkówka, Katarzyna Skowrońska, kadra, siatkarki
Autor: CEV Katarzyna Skowrońska, wieloletnia reprezentantka Polski w siatkówce

Katarzyna Skowrońska postanowiła zadziwić swoich fanów. Była gwiazda polskiej siatkówki postanowiła wyjść w nocy z domu z powodów, które mogą zadziwiać. Rezultatem swoich starań eks-zawodniczka reprezentacji Polski postanowiła podzielić się na swoich mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że emerytowana siatkarka ma naprawdę duży talent.

Katarzyna Skowrońska postanowiła pokazać, czym zajmowała się niedzielnej nocy 23 stycznia 2022 roku. Okazuje się, że oprócz gry w siatkówkę, była gwiazda reprezentacji Polski ma także inny talent, który postanowiła pokazać na swoich mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że emerytowana siatkarka ma się czym pochwalić.

Partnerka Piotra Żyły szczerze o dzieciach. Marcelina Ziętek nie ma wątpliwości, chciałaby to zrobić w przyszłości

Katarzyna Skowrońska czaruje na mediach społecznościowych. Pokazuje tam swoje hobby

O ile Katarzyna Skowrońska nie jest zbytnio aktywna na mediach społecznościowych, o tyle czasem zdarzy się jej pokazać swoje wielkie hobby, jakim jest fotografia. W ciągu ostatnich miesięcy Skowrońska wielokrotnie udowadniała, że ma duże zdolności, pokazując piękne ujęcia krajobrazów, które mogłyby być częścią portfolio niejednego artysty zawodowego. Tym razem, Skowrońska zdecydowała się na nocną przechadzkę ulicami stolicy Polski i pokazała wspaniałe, nocne zdjęcia Powiśla. Trzeba przyznać, że mało kto mógł się spodziewać, że Skowrońska ma w fotografii tak duże umiejętności, jak w grze w siatkówkę.

Kolejny zwrot akcji! Szewczenko jednak nie będzie pracował w Polsce? Mamy komentarz z otoczenia gwiazdy [TYLKO U NAS]

Aby zobaczyć zdjęcia najpiękniejszej polskiej siatkarki, Katarzyny Skowrońskiej, przejdź do galerii poniżej.

Skowrońska pokazuje nocne ujęcia Warszawy. Warto było wybrać się na nocny spacer

Mimo że pogoda w Warszawie nie zachęca do spacerowania, Skowrońska zebrała się na odwagę i mimo dużego mrozu, udało się jej zrobić piękne zdjęcia warszawskiego Powiśla, w tym pomniku Syreny. Trzeba przyznać, że talent i wyczucie estetyki siatkarki nie podlegają dyskusji i ona sama, bez cienia wątpliwości, powinna nas zaskoczyć jeszcze wieloma pięknymi zdjęciami.

Katarzyna Skowrońska
Autor: instagram.com/kasiaskowronska17
Sonda
Czy Katarzyna Skowrońska to najpiękniejsza polska sportsmenka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze