Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/ justynazyla Justyna Żyła

nie kryje się z miłością

Justyna Żyła w jacuzzi pochłonięta namiętnymi pocałunkami! Była żona Piotra Żyły nie kryje się ze swoją miłością. Skierowała do mężczyzny najważniejsze słowa

2024-05-15 11:50

Od czasu zakończenia pożycia małżeńskiego z Piotrem Żyłą, Justyna Żyła próbuje poukładać sobie życie na nowo. Celebrytka z Wisły chętnie chwali się tym, co dzieje się w jej życiu korzystając z mediów społecznościowych i jak się okazuje, chyba znalazła dla siebie odpowiedniego partnera. Była małżonka polskiego skoczka pochwalił się bowiem zdjęciem, na którym podczas wspólnej kąpieli w jacuzzi namiętnie całuje się z jakimś mężczyzną.

Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?

Pomimo długoletniego małżeństwa, Piotr i Justyna Żyłowie w pewnym momencie swojego życia postanowili się rozstać, co odbiło się szerokim echem wśród opinii publicznej. Obecnie byli małżonkowi próbują poukładać sobie życie od nowa, a Piotr Żyła niedawno wprowadził się do swojego nowego domu, gdzie mieszka ze swoją nową partnerką, Marceliną Ziętek. Wydawać się może, że Justyna Żyła również znalazła już swoją nową miłość, co potwierdza zdjęcie opublikowane przez nią w relacji Instagram Stories. Była małżonka skoczka reprezentacji Polski pochwaliła się, jak spędza czas ze swoim partnerem. 

Internauci, którzy śledzą profil Justyny Żyły na Instagramie mogli zobaczyć, jak celebrytka z Wisły oraz jej partner kąpią się w jacuzzi, a klimat zachodzącego słońca i romantyczne chwile zostały zwieńczone namiętnym pocałunkiem. Przy okazji Justyna Żyła postanowiła publicznie skierować do mężczyzny bardzo ważne słowa. 

Przy akompaniamencie utworu "Jestem Twoją Bajką" w wykonaniu Sanah, Justyna Żyła napisała krótko pod zdjęciem "Jesteś moją ❤" co jasno potwierdza, że w tym mężczyźnie celebrytka z Wisły znalazła swoją miłość i nie wstydzi się tego powiedzieć publicznie. 

Justyna Żyła całuje się w jacuzzi z mężczyzną

i

Autor: Instagram/ justynazyla screen Justyna Żyła całuje się w jacuzzi z mężczyzną
Listen on Spreaker.
Najnowsze