Justyna Żyła wyznała całą prawdę o swoim życiu prywatnym. Mamy ZDJĘCIE z jej nową miłością!

2021-06-09 16:50
Justyna Żyła
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła postanowiła zadziwić swoich fanów. Celebrytka po rozwodzie z Piotrem Żyłą miała wielki problem, aby znaleźć sobie nową miłość i uporządkować swoje życie prywatne. Okazuje się jednak, że była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" znalazła nowe uczucie i oddała się w jego objęcia. Wszystko wyszło przez publikację gwiazdy na jej mediach społecznościowych. Żyła wyznała całą prawdę, a jej post stał się prawdziwym hitem Internetu. Fani są zadziwieni tak szczerym wyznaniem byłej ukochanej skoczka narciarskiego.

Justyna Żyła postanowiła pokazać coś, na co od dawna czekali jej miłośnicy. Celebrytka, która przez kilka lat prowadziła medialną wojnę z byłym mężem, dawała sugestie, że jest daleka od szukania nowych relacji i uczuć. Okazuje się jednak, że prawda jest zupełnie inna, a ona sama przyznała się przed tysiącami internautów, że ma nową miłość. Wyznanie byłej żony reprezentanta Polski zadziwiło jej obserwatorów na Instagramie.

Justyna Żyła znalazła nową miłość. Prawda na temat celebrytki wyszła na jaw

Była żona skoczka narciarskiego po rozwodzie z Piotrem kilkukrotnie mówiła, że nie jest zwolenniczką szukania nowej miłości, a sama zamierza skupić się na wychowywaniu dzieci. Przez ten czas w życiu byłej uczestniczki "Tańca z Gwiazdami" doszło jednak do dużych zmian, a sama zdołała pogodzić się z faktem, że jej były mąż spotyka się z gwiazdą TVN - Marceliną Ziętek. Teraz Żyła zdecydowała się na kolejny, odważny krok i przed tysiącami fanów na swoim Instagramie opowiedziała o "nowej miłości". Mimo tak szczerego wyznania okazuje się, że serce gwiazdy nie jest zawładnięte przez żadnego mężczyznę. To, co pokochała Żyła, pokazuje jej całkowicie nowe, nieznane oblicze. Aby przekonać się, co takiego pokochała Justyna Żyła i czemu tytułuje to "nową miłością", przejdź do galerii poniżej.

Mateusz Wysokiński
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze