Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła wyznała swój sekret. Opinie na ten temat są podzielone

2021-09-24 13:05

Justyna Żyła po rozstaniu z Piotrem Żyłem odżyła już pełną parą. Kobieta realizuje się w swoich pasjach i często dzieli się tym za pomocą mediów społecznościowych. Fani, którzy obserwują jej konta, regularni mogą obserwować wydarzenia z życia byłej ukochanej skoczka narciarskiego. A ta tym razem postanowiła zaskoczyć ponownie!

Gdy Justyna Żyła zdecydowała się rozstać ze swoim dotychczasowym mężem Piotrem, o całej sytuacji zrobiło się bardzo głośno. Kobieta zarzucała mężczyźnie zdrady i brak przykładania należytej uwagi do wychowywania dzieci. Z czasem skoczek nie pozostawał dłużny i również zabierał głos w tej sprawie także i za pomocą mediów społeczniościowych. Aktualnie jednak sytuacja wydaje się opanowana. Byłe małżeństwo podążyło odmiennymi ścieżkami i realizuje się w różny sposób.

Wyznanie Justyny Żyły - zobacz ZDJĘCIA

W mediach społecznościowych Justyna Żyła może liczyć na szerokie grono osób obserwujących jej aktywności. I stara się go nie rozczarować. Do wielkiej pasji kobiety należy gotowanie - była żona Piotra niejednokrotnie publikuje zdjęcia różnych wymyślnych potraw, zdradzając przy tym przepisy i pozwalając przygotować smakowite danie również i innym. Tym razem kobieta postanowiła wdrożyć do menu grzyby, a konkretnie kurki, którymi Justyna Żyła się zachwyca.

Zobacz też: Ewa Bilan-Stoch szczerze o modlitwie i Bogu. Tak traktuje się religię w domu Kamila Stocha

Justyna Żyła serwuje kurki

i

Autor: Instagram / Justyna Żyła Justyna Żyła serwuje kurki

Opinie na temat takiego dania z pewnością są bardzo podzielone. Nie wszyscy bowiem chętnie sięgają po taki składnik pożywienia jak grzyby. Z pozycji proponowanych przez Justynę Żyłę każdy może jednak wyciągnąć coś dla siebie. Fani nie mają wątpliwości, że kobieta powinna przygotować książkę, w której opisałaby wszystko swoje kuchenne tajniki!

Jan Tomaszewski: Legia może nie wyjść z grupy, ale ważny jest styl
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze