Justyna Żyła została zaskoczona przez swoją córkę. Łzy cisną się na oczy, celebrytka musiała to pokazać

2022-06-23 8:01
Justyna Żyła
Autor: Instagram/ justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła postanowiła zadziwić swoich fanów na mediach społecznościowych. Celebrytka znana ze związku z Piotrem Żyłą, jak też udziału w "Tańcu z Gwiazdami" postanowiła pokazać na swoim Instagramie, jaką niespodziankę dostała od swojej córki. Kiedy to zobaczycie, nie będziecie mogli opanować wzruszenia, była ukochana skoczka narciarskiego musiała się tym pochwalić.

Justyna Żyła postanowiła pochwalić się czymś niezwykłym na swoich mediach społecznościowych. Celebrytka, o której swego czasu było głośno w całej Polsce przez rozwód z Piotrem Żyłą, postanowiła pokazać, co dostała od swojej córki. Trzeba przyznać, że gest członkini rodziny byłej uczestniczki "Tańca z Gwiazdami" jest naprawdę poruszający, łzy cisną się na policzki.

Robert Lewandowski dostał specjalne zapewnienie od Barcelony? Zagadkowa wypowiedź znanego dziennikarza, nie mają wątpliwości

Justyna Żyła spełnia się jako mama. Dzieci przynoszą jej dużo radości

Jak powiedziała Justyna Żyła swego czasu w rozmowie z portalem "parenting.pl" dzieci to dla niej prawdziwe skarby. Jak sama przyznaje, mają dużo cech które odziedziczyły nie tylko po niej, ale także po Piotrze Żyle.

- One są mieszanką charakterów. Są uparte, tak jak ja i Piotrek – obydwoje tacy jesteśmy. Kuba jest trochę takim leniuszkiem i taki był od urodzenia. Jest bardzo inteligentny i już dzisiaj wiem, że on krzywdy sobie w życiu nie da zrobić. Obecnie ma taki etap, że się obraził trochę na szkołę, ale dla mnie wykształcenie dzieci jest bardzo ważne - wyznała i dodaje, że obie pociechy zaczęły trenować skoki: Zarówno Karolcia, jak i Kuba trenują skoki. Kuba już 4 lata, Karolinę wyślę znowu zimą, nie ma jeszcze takich mocnych nóg, a teraz się trudno hamuje i bałam się, że nie utrzyma równowagi. Ona też jest uparta, jak jej rodzice. Jest takim żartownisiem – to ma z Piotrka. Jest szybka i energiczna - mówiła Justyna Żyła.

Michniewicz bez ogródek o kompromitacji z Belgią. Wskazał jednego piłkarza, nie ma cienia wątpliwości

Aby zobaczyć, jak Justyna Żyła dopingowała Piotra Żyłę w trakcie Pucharu Świata w Wiśle, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Żyła zaskoczona przez córkę. Nie mogła tego ukryć

Okazuje się, że Justyna Żyła dostała od swojej córki piękny podarunek, którym musiała się pochwalić na swoich mediach społecznościowych. Okazuje się, że była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" została obdarowana wyjątkowo pięknymi kwiatami i zupełnie się tego nie spodziewała. Trzeba przyznać, że córka i matka darzą się wielkimi uczuciami, a sama potomkini Piotra Żyły była już prezentowana na Instagramie celebrytki jako wspaniała towarzyszka i asystentka kulinarnych przygód Justyny Żyły.

Justyna Żyła
Autor: instagram.com/justynazyla
Piotr Żyła nago w miejscu publicznym
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze