Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/ justynazyla Justyna Żyła

wszystkim się pochwaliła

Justyna Żyła żywcem wyjęta z Paryża! Ukochany to dla niej przygotował, musiała się tym pochwalić publicznie

2023-01-24 20:04

Justyna Żyła czuje się w świecie mediów społecznościowych niemalże jak ryba w wodzie i regularnie dzieli się w sieci tym, co akurat dzieje się w jej życiu, często chwaląc się dobrymi rzeczami. Nie inaczej było tym razem. Była żona polskiego skoczka postanowiła pochwalić się tym, co przygotował dla niej tajemniczy "ukochany". Wygląda jak żywcem wyjęta ze stolicy Francji.

Internauci, którzy śledzą profile Justyny Żyły w mediach społecznościowych, a przede wszystkim jej konto na Instagramie doskonale wiedzą, że eksmałżonka Piotra Żyły ludzi dzielić się w sieci tym, co akurat dzieje się w jej życiu i chwalić się, kiedy spotka ją coś dobrego. Celebrytka z Wisły regularnie udostępnia kolejne posty oraz relacje, które niejednokrotnie zdradzają, czy była żona skoczka z kim się obecnie spotyka, czy też nie. Po ostatnim zdjęciu, które pojawiło się na jej Instagramie można zakładać, że tak, bowiem mowa w nim o tajemniczym "ukochanym".

Justyna Żyła musiała się tym pochwalić publicznie! Była żona polskiego skoczka w paryskim wydaniu

Justyna Żyła mogła przyciągnąć uwagę internautów, kiedy stanęła przed lustrem w jasnoróżowej, błyszczącej kurtce oraz gustownym szalu i berecie do kompletu. To jednak nie koniec, bowiem jak dowiadujemy się z wpisu celebrytki z Wisły, taki zestaw miał dla niej przygotować ktoś trzeci, kogo była żona Piotra Żyły nazywa "ukochanym". 

Justyna Żyła żywcem wyjęta z Paryża! Ukochany to dla niej przygotował, musiał się pochwalić

- Kiedy ukochanemu Paryż wejdzie za mocno taaaaki look mi przygotował - napisała na Instagram Stories Justyna Żyła pozując przed lustrem i porównując swój wygląd do wersji rodem ze stolicy Francji. Po szerokim uśmiechu celebrytki z Wisły można zakładać, że stylizacja przypadła jej do gustu. 

Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Justyna Żyła rodem z Paryża

i

Autor: Instagram/ justynazyla screen Justyna Żyła rodem z Paryża
Najnowsze