Kamil Stoch planuje odpalić "bombę". O wszystkim powiedział, będziemy zaskoczeni

2021-10-18 15:52
Kamil Stoch
Autor: Cyfra Sport Kamil Stoch

Kamil Stoch postanowił opowiedzieć o swojej dyspozycji przed nadchodzącym sezonem Pucharu Świata. Skoczek narciarski w rozmowie z "Onet Sport" stwierdził, że planuje odpalić prawdziwą "bombę", która zaowocuje świetnymi rezultatami w trakcie konkursów, a także w sezonie olimpijskim. Nie możemy się doczekać!

Kamil Stoch postanowił powiedzieć, jak przygotowuje się do nadchodzącego sezonu Pucharu Świata. Skoczek narciarski w wywiadzie z "Onetem Sport" powiedział o odpaleniu bomby i o tym, jak poradził sobie z kontuzjami, które trapiły go w trakcie letniego Grand Prix w skokach narciarskich.

Kto następcą Heynena? Pojawiły się szokujące wiadomości. To będzie wielka sensacja?

Kamil Stoch czuje się dobrze przed nadchodzącym sezonem. Planuje odpalić bombę

Sam skoczek przyznał, że przerwa spowodowana kontuzją nogi w trakcie letniego Grand Prix w skokach narciarskich była bolesna, ale on sam wyciągnął z niej bardzo cenną lekcję, a w rezultacie ma "odpalić bombę", która przełoży się na dobre wyniki w trakcie sezonu.

- Były bardzo mocne treningi na wiosnę. Potem była operacja. W końcu trzeba było czekać na to, aż się wszystko zagoi. Nie próżnowałem jednak w tym czasie. Starałem się robić to, co mogłem. To były treningi z odciążeniem stawu skokowego. To pozwoliło mi skupić się na treningach górnych części ciała. Zwykle nie mam czasu nad tym pracować, a teraz wykorzystałem ten moment. Było trochę pracy nad koordynacją i na czucie głębokie. To były zajęcia, które dadzą owoce, ale w późniejszym czasie. To ma być taka bomba z opóźnionym zapłonem (śmiech). I w to wierzę. Dlatego uważam, że to, co stało się pod koniec lata, nie jest powodem do zmartwień. Wiem, jaką wykonałem pracę. I wiem też, że ona zaowocuje. Muszę tylko cierpliwie poczekać. - mówił Stoch.

Marcelina Ziętek odsłoniła prawdziwą twarz. Potem stało się to! Diametralna zmiana

Aby zobaczyć, jak wyglądał ślub Kamila Stocha z Ewą Bilan-Stoch przejdź do galerii poniżej.

Stoch nie może się doczekać na nadchodzący sezon. 

W trakcie rozmowy z "Onet Sport" Stoch przyznał, że nie może się doczekać startu sezonu i igrzysk olimpijskich w Pekinie, gdzie ma nadzieję powalczyć o świetne rezultaty.

- Jak to leci! Nie powiem jednak, żeby mi to spowszedniało. Gdy zbliżają się igrzyska, to jest to naprawdę wyjątkowy czas. To jest znakomita impreza. Dla każdego sportowca igrzyska są wielkim świętem. Teraz dla nas to jest czas wyciszenia się i przygotowania się do nich. Także głowy i ciała. Po to, by potem móc cieszyć się igrzyskami. Ten sezon w ogóle zapowiada się super. Po drodze czeka nas wiele fajnych konkursów. Nie mogę się już doczekać.

Sonda
Czy Kamil Stoch wygra Puchar Świata?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze