Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: WBF

Kamil Stoch przeczytał TO o sobie i żonie. Nikt nie zaprzeczył

2021-09-23 17:06

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon skoków narciarskich. Do głównych postaci jak zawsze spośród polskich zawodników będzie należał Kamil Stoch. Czy mistrz olimpijski podoła wyzwaniom, które przed nim staną? Jedno jest pewne - w absolutnie każdym będzie mógł liczyć na swoją ukochaną żoną, Ewę Bilan-Stoch! Czasami na temat tej dwójki można przeczytać w sieci różne komentarze...

Poprzedni sezon wiązał się dla Kamila Stocha tak z radością, jak choćby po triumfie w Turnieju Czterech Skoczni, jak i ze smutkiem, kiedy nie udawało mu się utrzymywać odpowiedniej formy przez dłuższy czas. Latem jednak oczywiście nastąpił reset i sportowiec powoli już myśli o zmaganiach 2021/2022. Te na dobre ruszą w listopadzie, a do tego czasu są jeszcze około dwa miesiące, aby odpowiednio przygotować się do walki na najwyższym światowym poziomie.

Kamil Stoch musi radzić sobie w ekstremalnych warunkach - ZDJĘCIA

W znoszeniu wszelkich trudów treningowych oraz mentalnych związanych ze zbliżającym się sezon 2021/2022 Kamilowi Stochowi bez wątpienia pomaga jego żona Ewa. Zakochani nie ukrywają jak wielkim uczuciem się darzą i choć raczej stronią od dzielenia się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, to gdy już to robią, z publikacji bije wielka miłość. Tak też było w ostatnim przypadku, a komentarz, jaki Kamil Stoch mógł przeczytać o sobie i żonie, wyjaśnia właściwie wszystko.

Zobacz też: Ukochana Piotra Żyły szokuje. Marcelina Ziętek przyłapana w skórzanym stroju i ślubnym welonie

Komentarz o Kamilu Stochu i jego żonie

i

Autor: Instagram / Kamil Stoch Komentarz o Kamilu Stochu i jego żonie

Nikt nie zaprzeczył takiej opinii, a pod komentarzem pojawiły się wyłącznie polubienia, które przecież na ogół oznaczają pełną zgodę z daną treścią. Kamil Stoch może cieszyć się nie tylko fantastyczną karierą sportową, ale i bardzo udanym życiem prywatnym. Wszyscy, którzy śledzą jego poczynania i mu kibicują, z całą pewnością nie puszczają tego mimo oczu i także są szczęśliwi, że ich idol posiada tak fantastyczne relacje ze swoją ukochaną!

Andrzej Kostyra: Eksperci typują walkę Joshua - Usyk
Najnowsze