Kamil Stoch

i

Autor: Instagram/kamilstochofficial Kamil Stoch

Kamil Stoch wprost promienieje. Wszystko zacznie się już niebawem, a on sam nie może powstrzymać uśmiechu, mamy zdjęcie

2022-07-05 17:02

Kamil Stoch jest w naprawdę dobrym humorze! Lider reprezentacji Polski pokazał na swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które bez wątpienia wprawi w dobry humor wszystkich fanów sportów zimowych. Multimedalista olimpijski wprost nie mógł opanować uśmiechu, wszystko zacznie się już niebawem!

Kamil Stoch pokazał, w jak świetnym humorze się znajduje. Mimo że ostatnimi czasy bardzo dużo działo się wśród polskich skoków, a atmosfera w drużynie narodowej nie zawsze była dobra, to lider polskiej kadry postanowił podjąć pracę mającą na celu powrót na sportowy top i przystąpił do szlifowania swojej formy. Jego najnowsze zdjęcia mogą wprawiać fanów w wielki optymizm - praca wre, a z jego twarzy nie może zejść uśmiech!

Rajskie wakacje Katarzyny Skowrońskiej. Udało jej się zrobić coś niesamowitego, takie widoki odbierają mowę

Kamil Stoch postanowił podzielić się zdjęciami ze swojej pracy na treningu. Jest dobrze!

Poprzedni sezon był dla skoczków narciarskich wyjątkowo trudnym i pozbawionym sukcesów doświadczeniem. Po raz pierwszy od wielu lat nie mogliśmy cieszyć się regularną formą kadrowiczów, a po sezonie doszło do afery w związku z odejściem Michala Doleżala z funkcji szkoleniowca. Duża część kadry, w tym Stoch, nie była zadowolona, jednak najnowsze publikacje mistrza olimpijskiego z Soczi pokazują, że znalazł on ponownie pozytywną energię do startów. Tak dobre zdjęcia pokazują, że Polak może wracać do wielkiej formy, którą będzie mógł udowodnić już w trakcie Letniego Grand Prix w skokach narciarskich.

Karolina Małysz bardzo długo na to czekała. W końcu mogła przekazać radosną nowinę, nie ma już niczego do ukrycia!

Aby zobaczyć, jakie są poglądy Kamila Stocha na religię, przejdź do galerii poniżej.

Stoch promienieje przed Letnim Grand Prix. Jego nagranie mówi wszystko

Na najnowszym nagraniu prezentującym Kamila Stocha widzimy, jak skoczek narciarski z dużym entuzjazmem pokazuje swoje ćwiczenia i dochodzenie do wielkiej dyspozycji. Skoczek z pewnością szlifuje formę przed Letnim Grand Prix, które już teraz oczekiwane jest przez wielu polskich fanów, a swój start zaliczy w trakcie konkursu w Wiśle, który zaplanowany jest na 23 lipca 2022 roku.

Kamil Stoch

i

Autor: instagram.com/kamilstoch
Sonda
Czy Kamil Stoch wróci w przyszłym sezonie do wielkiej formy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze