Siatkówka, Katarzyna Skowrońska, kadra, siatkarki

i

Autor: CEV Katarzyna Skowrońska w czasie kariery reprezentacyjnej

Rajskie wakacje Katarzyny Skowrońskiej. Udało jej się zrobić coś niesamowitego, takie widoki odbierają mowę

2022-07-05 13:27

Katarzyna Skowrońska postanowiła pochwalić się na swoich mediach społecznościowych zdjęciem z wakacji. Okazuje się, że była reprezentantka Polski jest na wyjątkowo zjawiskowym urlopie, o czym świadczą zamieszczane przez nią publikacje. Na najnowszym zdjęciu Skowrońskiej widzimy, że udało jej się dokonać naprawdę dużej sztuki. Taki widok odbierze wam mowę.

Katarzyna Skowrońska jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiego sportu. Jedna z piękniejszych sportsmenek w historii Polski od pewnego czasu pokazuje na swoich mediach społecznościowych iście wakacyjne ujęcia, które nie przechodzą bez odzewu ze strony fanów. Tym razem, Skowrońska postanowiła pokazać, na jaki niesamowity widok natrafiła. Umiejętność sfotografowania tak rajskiego obrazu świadczy o wielkim talencie byłej siatkarki.

Mariusz Pudzianowski zaorał hejterkę. Skrytykowała go, a chwilę później mogła tylko żałować. Zero litości, mamy zdjęcie

Katarzyna Skowrońska chwali się pięknym zdjęciem z urlopu. Podróże to jej pasja

Nie da się ukryć, że podróże są integralną częścią życia Katarzyny Skowrońskiej, która już w wywiadach po końcu kariery przyznawała, że gdyby tylko jeszcze grała, to zwiedziłaby o wiele większą ilość krajów. 

- Każdy wyjazd był wyzwaniem, ale się nie bałam. Może po wylądowaniu w Chinach zastanawiałam się, co ja tutaj robię. Żadna Polka w tamtejszej lidze przecież nigdy nie grała, ale wątpliwości szybko rozwiałam. Nie żałuję ani jednego sezonu zagranicą. Jestem przekonana, że gdybym wciąż grała, wyjechałabym do USA czy Japonii. Wymyślałabym kolejne ligi, żeby nauczyć się czegoś nowego. - przyznawała Katarzyna Skowrońska w rozmowie dla "Eurosportu".

Koszmarne informacje dla Krzysztofa Piątka. Nagły zwrot akcji, to może przekreślić jakiekolwiek szanse

Aby zobaczyć najpiękniejsze zdjęcia Katarzyny Skowrońskiej, przejdź do galerii poniżej.

Katarzyna Skowrońska zobaczyła coś niesamowitego na urlopie. Musiała to uwiecznić na zdjęciu

Okazuje się, że Katarzyna Skowrońska, która po karierze skupiła się na realizacji jednej ze swoich największych pasji, jaką jest fotografia, chwali się nieustannie efektami swoich prac i tym razem, udało jej się uchwycić naprawdę przepiękne zdjęcie mew, które latały nad morzem. Trzeba przyznać, że aby wykonać tak śliczną fotografię trzeba mieć dużo umiejętności, które siatkarka jak najbardziej posiada.

Katarzyna Skowrońska

i

Autor: instagram.com/kasiaskowronska17
Sonda
Czy Katarzyna Skowrońska to najpiękniejsza polska sportsmenka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze