Kamil Stoch

i

Autor: Paweł Skraba/SE Kamil Stoch

Wyznał prawdę!

Kamil Stoch wszedł na skocznię, spojrzał i "kolana się pode mną ugięły". Do wszystkiego się przyznał, przeżył wielkie emocje

2023-03-30 18:57

Kamil Stoch postanowił porozmawiać z dziennikarzami 'Eurosportu" o nadchodzącym konkursie Pucharu Świata w Planicy. Okazuje się, że polski skoczek ma wielki respekt przed słynną słoweńską skocznią, "Letalnicą", na której raz "się pod nim ugięły". O wszystkim opowiedział!

Kamil Stoch postanowił powiedzieć o nadchodzącym konkursie Pucharu Świata w Planicy. Okazuje się, że reprezentant Polski w skokach narciarskich wielkim respektem darzy legendarną  "Letalnicę", z której widok zwala z nóg. O wszystkim opowiedział!

Kamil Stoch szczerze przed Pucharem Świata w Planicy. "kolana się pode mną ugięły"

Sam Stoch mówi, że latanie w Planicy jest wielką frajdą, bo skocznia gwarantuje przynajmniej 200 metrów w locie, ale sam daleki jest od lekceważenia poziomu trudności tak dużej skoczni, a sam miał nawet w przeszłości obawy, gdy startował w Słowenii właśnie.

- Z jednej strony, jak siadasz na belce, to czujesz się fajnie, bo chcesz polecieć ponad 200 metrów. Z drugiej, respekt zawsze jest (...) Kiedyś miałem tutaj tak, że gdy patrzyłem w dół, to kolana się pode mną ugięły. Teraz już tak nie jest. Jestem pewny tego, co robię. Skaczę dosyć stabilnie - przyznał Stoch.

Sam skoczek postanowił w rozmowie z "Eurosportem" podsumować także swoje czwartkowe kwalifikacje do konkursu.

-  Wszystkie moje skoki, także te treningowe, były solidne. Miałem trochę problemów z pozycją. Ten ostatni, kwalifikacyjny był najlepszy. Najwięcej w nim było energii, takiego przekonania, ale to jeszcze nie jest topowiedział Kamil Stoch.

Sonda
Czy Kamil Stoch jest legendą skoków?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze