Maciej Kot, Stefan Hula, Kamil Stoch i Dawid Kubacki

i

Autor: Cyfrasport Maciej Kot, Stefan Hula, Kamil Stoch i Dawid Kubacki

Koniec kariery skoczka

Kamil Stoch zabrał głos w sprawie Stefana Huli. Przekazał ważną prawdę! Kluczowe słowa gwiazdy skoków

2023-03-12 15:25

Po wielu latach sportowej kariery Stefan Hula zdecydował odłożyć narty w kąt. Polski medalista olimpijski z Pjongczang i medalista MŚ z Oberstdorfu kończy przygodę ze skokami narciarskimi. O decyzję skoczka zapytany został Kamil Stoch, który przebywa na Raw Air. Przekazał ważną prawdę na temat relacji z nim.

Stefan Hula ogłosił ważną decyzję. Polski skoczek zdecydował się na zakończenie sportowej kariery. – Stefan Hula kończy karierę. Pożegnanie w drugim dzisiejszym konkursie COC w Zakopanem. Wielka postać polskich skoków – napisał dziennikarz Michał Chmielewski na Twitterze.

Ewa Bilan-Stoch angażuje się w pomoc Ukrainie! Żona Stocha wsparła oddolny ruch, te wozy trafiają bezpośrednio na front

Hula odnosił wiele sukcesów z naszą drużyną. Niewiele zabrakło, a wywalczyłby także medal Igrzysk Olimpijskich w indywidualnym konkursie. Zawody po słabszym drugim skoku zakończył na piątym miejscu (prowadził po pierwszej serii). W 2018 roku Hula należał do drużyny, która w Pjongczangu sięgnęła po brązowy medal igrzysk olimpijskich. W tym samym roku zdobył także z drużyną brąz mistrzostw świata w lotach narciarskich.

Kamil Stoch zabrał głos o końcu kariery Huli. Przekazał ważne słowa

Kamil Stoch został zapytany przez dziennikarzy o zakończenie kariery przez Stefana Hulę.

- Nie będę tego komentował, bo to są personalne decyzje, które każdy z nas podejmuje. Natomiast życzę Stefkowi wszystkiego dobrego. Cieszę się, że mogliśmy razem przeżyć fajną przygodę - powiedział Kamil Stoch dziennikarzom.

Ostatnie skoki Stefan Hula oddał w Zakopanem oddał podczas Pucharu Kontynentalnego. Tam też został oficjalnie pożegnany.

Stefan Hula kończy karierę! 36-latek mówi dość, pożegnał się zawodami w Zakopanem

QUIZ: Jak dobrze znasz Kubackiego, Stocha i Żyłę?

Pytanie 1 z 11
Który ze skoczków jest najstarszy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze