Kamil Stoch zmartwił kibiców tajemniczą wypowiedzią. Adam Małysz zaskoczył: Coś jest na rzeczy!

2021-11-24 8:20
Kamil Stoch, Adam Małysz
Autor: Paweł Skraba / Super Express Kamil Stoch, Adam Małysz

Słabe wyniki na inaugurację Pucharu Świata w skokach narciarskich w Niżnym Tagile nieco zmartwiły kibiców. Zawodnicy, sztab i działacze przekonują, że to kwestia m.in. losowości warunków na rosyjskim obiekcie. Nieco bardziej zaskakujące są słowa jednego z naszych liderów. Kamil Stoch przyznał, że problemu może trzeba poszukać poza skocznią. Swoje trzy grosze dodał także Adam Małysz.

Polscy skoczkowie mają za sobą pierwszy konkurs tegorocznego Pucharu Świata. Nowa edycja rozpoczęła się w Rosji w Niżnym Tagile. Niestety, Biało-czerwoni nie porwali swoim występem. Choć wszyscy zdawali sobie sprawę, że na tym obiekcie wiele zależy od warunków wietrznych i tego, co "wylosuje się na loterii", to wyniki i tak były rozczarowujące. Zagadkowe słowa po konkursie wygłosił Kamil Stoch. - To nie jest kwestia liczby skoków. Skoro pierwsze skoki są od razu dobre, to oznacza, że skoków mi nie brakuje. Może trzeba poszukać poza skocznią, ale nie odnośnie treningów, a odnośnie czegoś innego - cytuje go "Wirtualna Polska".

NIE PRZEGAP! Piotr Żyła zrobił to przed kamerą. Zszokowani koledzy z kadry mówili tylko: "Ja pier****!"

Puchar Świata: Zastanawiająca wypowiedź Kamila Stocha

W rozmowie z portalem "Sportowe Fakty", Adam Małysz nie ukrywał, że nie słyszał jeszcze słów Stocha o przyczynach "poza skocznią". Kolejne zdanie jest jednak bardzo zastanawiające. - Jeśli Kamil tak mówi, musi być coś na rzeczy. Ale na pewno do rozwiązania dojdzie sam. Tym bardziej, że Kamil nie skakał źle - przyznał.

Cieszy jednak fakt, że pojedyncze skoki Stocha są fenomenalne. Przypomnijmy, że Polak w Niżnym Tagile w kwalifikacjach poradził sobie fenomenalnie, wygrywając je bez żadnych problemów. Fani liczą, że liderowi kadry szybko uda się ustabilizować formę i powalczyć o zdobycie Kryształowej Kuli i medali olimpijskich w Pekinie. Do tego jednak jeszcze bardzo, bardzo długa droga!

NIE PRZEGAP! Polski skoczek pokazał zdjęcie ze szpitala w Rosji. Wyjawił całą prawdę, kibice natychmiast zareagowali

Puchar Świata 2021/2022

Puchar Świata w skokach narciarskich rozpoczął się w miniony weekend w Niżnym Tagile. Liderem po pierwszym weekendzie jest Niemiec, Karl Geiger. 20 punktów mniej od niego ma Halvor Egner Granerud. Najwyżej z Polaków jest Kamil Stoch - zajmuje dwunaste miejsce.

Sonda
Czy Stoch zdobędzie Kryształową Kulę w sezonie 2021/22?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze