Piotr Żyła

i

Autor: Instagram/piotr_zyla_official Piotr Żyła

Piotr Żyła zrobił to przed kamerą. Zszokowani koledzy z kadry mówili tylko: "Ja pier****!"

2021-11-23 22:31

W ostatnich dniach reprezentanci Polski w skokach narciarskich przebywali w Niżnym Tagile, gdzie brali udział w pierwszym konkursie Pucharu Świata w obecnym sezonie. Wśród nich był także Piotr Żyła. Popularny zawodnik zdecydował się w Rosji na coś zupełnie niestandardowego, czym wzbudził zszokowanie wśród swoich kolegów!

Piotr Żyła jak zawsze w nowy sezon Pucharu Świata wszedł z wielkimi oczekiwaniami. Tym razem jednak nie stanął na wysokości zadania już na inaugurację. W Niżnym Tagile spisał się bowiem słabo. O dużo lepsze wyniki będzie walczył w Finlandii oraz u siebie, w Polsce, a więc w miejscach dwóch kolejnych zawodów. Póki co sportowiec ma jeszcze chwilę na przeanalizowanie sytuacji i postaranie się o dużo lepsze rezultaty przy okazji kolejnych wyzwań.

ZOBACZ TEŻ: Słynna przyjaciółka Radwańskiej wskoczyła do wody, a tam były REKINY! Nie uwierzycie co się stało! ZDJĘCIA

Tymczasem przy okazji wizyty w Niżnym Tagile Piotr Żyła miał okazję nie tylko do wykazania się pod względem sportowym, ale także do pewnego rodzaju wygłupu, który został nagrany przez jego kolegów z kadry. Skoczek wraz z innym polskim zawodnikiem, Stefanem Hulą, w kilkudziesięciostopniowym mrozie postanowił wskoczyć do lodowatej wody i pokazać, że nawet coś wyglądającego tak odrzucająco nie jest mu straszne!

"Ja pier****!" - ten krótki, ale jakże wymowny komentarz, mówi w zasadzie wszystko o zaistniałej sytuacji. Piotr Żyła wraz ze Stefanem Hulą pokonali wszelkie limity i pokazali, że nawet coś tak niezwykłego nie jest ich w stanie przerazić. Z tym większym podziwem wszyscy fani mogli obejrzeć ten podpis, ale teraz cel jest już jeden, jasny i wymowny - jak najlepsze zaprezentowanie się podczas fińskiego PŚ w Ruce!

Blok promocyjny na 30-lecie Super Expressu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze