Sławna przyjaciółka Radwańskiej wskoczyła do wody, a tam były REKINY! Nie uwierzycie co się stało! ZDJĘCIA

2021-11-24 0:10
Agnieszka Radwańska i Karolina Woźniacka
Autor: Instagram Agnieszka Radwańska i Karolina Woźniacka

Karolina Woźniacka, słynna przyjaciółka Agnieszki Radwańskiej, tak jak Polka skończyła już karierę, ale nie daje o sobie zapomnieć. Mówiąca po polsku duńska gwiazda właśnie przypomniała o sobie zaskakującymi zdjęciami z wakacji. Była liderka rankingu tenisistek pozuje na nim z wielkimi rekinami, głaszcząc je i uśmiechając się. - Ja i moi bliscy przyjaciele - skomentowała zdjęcie Karolina Woźniacka, która - podobnie jak Agnieszka Radwańska - niedawno została mamą. Zobaczcie to niesamowite zdjęcie duńskiej przyjaciółki Radwańskiej.

Agnieszka Radwańska i Karolina Woźniacka przez długie lata zachwycały w zawodowym tourze, wygrywając wielkie turnieje i okupując miejsca w ścisłej czołówce rankingu WTA. Dunka była nawet numerem 1, a pod koniec kariery udało jej się wygrać Australian Open. Teraz Radwańska i Woźniacka skończyły już swoje przygody z zawodowym tenisem. Polka zrobiła to w listopadzie 2018 r., a jej zmagająca się z ciężką i nieuleczalną chorobą duńska przyjaciółka ostatni oficjalny mecz rozegrała w styczniu 2020 r. Teraz Radwańska i Woźniacka korzystają z życia, wyszły za mąż i są szczęśliwymi matkami. Agnieszka urodziła synka Kubusia w lipcu 2020 r., a Karolina została mamą małej Olivii w czerwcu 2021 r. Woźniacka lubiła błyszczeć nie tylko na korcie, ale również na okładkach kolorowych magazynów. PONIŻEJ GALERIA SEKSOWNYCH ZDJĘĆ KAROLINY WOŹNIACKIEJ.

Karolina Woźniacka właśnie spędza urlop na Bahamach. Była tenisistka pochwaliła się na Instagramie ciekawym zdjęciem, na którym kąpie się w towarzystwie... rekinów. "Ja i moi bliscy przyjaciele" - skomentowała fotkę przyjaciółka Agnieszki Radwańskiej. Zaskoczeni fani nie kryli zdziwienia, ale na szczęście rekiny, z którymi pluskała się Woźniacka, nie są groźne dla ludzi. To rekiny wąsate, duże i spokojne ryby, które powoli dryfują po dnie oceanu w płytkiej wodzie, zasysając pożywienie. Na Bahamach są jedną z turystycznych atrakcji.

ZOBACZ: Kiedy Agnieszka Radwańska pokazała jak mieszka, złapaliśmy się za głowy! Można wpaść w kompleksy! [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze