Ewa Bilan-Stoch, Kamil Stoch

i

Autor: Instagram/ kamilstochofficial Ewa Bilan-Stoch, Kamil Stoch

błyskawiczna reakcja

Kamil Stoch zobaczył zdjęcie swojej żony i zareagował natychmiast! Nie mógł tak tego zostawić, nie zostawił złudzeń

2022-11-28 11:38

Fani skoków narciarskich, którzy śledzą to, co dzieje się w życiu Kamila Stocha i Ewy Bilan-Stoch, doskonale wiedzą, że lider reprezentacji Polski w skokach narciarskich i jego żona tworzą od lat niesamowicie udany związek. Kamil Stoch nie mógł więc przejść obojętnie, kiedy zobaczył zdjęcie swojej ukochanej w mediach społecznościowych. Swoim wpisem nie zostawił złudzeń.

Wśród polskich gwiazd sportu trudno znaleźć parę, która byłaby do siebie tak dobrana, jak Kamil Stoch i jego żona Ewa. Lider reprezentacji Polski w skokach narciarskich regularnie dzieli się kolejnymi zdjęciami ze swoją ukochaną, na których dobitnie widać, jak mocnym uczuciem para darzy się nawzajem. Oprócz tego, Kamil Stoch prowadzi z Ewą Bilan-Stoch wiele projektów, co jeszcze bardziej umacnia swój związek. Ostatnio żona Kamila Stocha udała się razem ze skoczkiem do Ruki, gdzie odbyły się kolejne konkursy Pucharu Świata. Przy okazji zrobiła sobie pewne zdjęcie, które błyskawicznie skomentował Kamil Stoch.

Po zobaczeniu zdjęcia Ewy Bilan-Stoch, Kamil Stoch zareagował błyskawicznie. Nie mógł przejść obojętnie

W odróżnieniu od tego, co widzimy co dzień wyglądając przez okno w Polsce, w Finlandii panuje obecnie przepiękna, zimowa i mroźna sceneria, którą oczywiście postanowiła wykorzystać Ewa Bilan-Stoch. Żona lidera reprezentacji Polski w skokach narciarskich postanowiła zrobić sobie zdjęcie na tle białego puchu i przepięknie ośnieżonych drzew. Tyle wystarczyło, aby Kamil Stoch błyskawicznie zareagował w sekcji komentarzy. 

Kamil Stoch zobaczył zdjęcie swojej żony i zareagował natychmiast! Nie mógł tak tego zostawić, nie zostawił złudzeń

Polski skoczek miał do powiedzenia tylko jedno i zamiast słów zdecydował się na opublikowanie w komentarzu trzech emotikonów z sercami zamiast oczu. W ten sposób Kamil Stoch nie zostawił złudzeń, że nie tylko podoba mu się to, co właśnie zobaczył, ale potwierdził, jak wielką miłością darzy swoją ukochaną żonę Ewę. Takiej relacji skoczkowi reprezentacji Polski może pozazdrościć wiele par. 

Sonda
Czy Kamil Stoch wygra Puchar Świata w sezonie 2022/23?
Kamil Stoch zareagował na zdjęcie Ewy Bilan-Stoch

i

Autor: Instagram/ ewabilanstoch screen Kamil Stoch zareagował na zdjęcie Ewy Bilan-Stoch
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze