Kamil Stoch

i

Autor: Paweł Skraba / SE Kamil Stoch

Kamil Stoch zupełnie się z tym nie krył. Fani aż nie mogli uwierzyć. Zdjęcie nie pozostawia wątpliwości

2021-10-20 9:33

Kamil Stoch bardzo chętnie dzieli się przeżyciami i przemyśleniami w mediach społecznościowych. Przez wielu fanów jego wpisy odbierane są jako pozytywne, czym również zaskarbia sobie ich sympatię. Niedawno Stoch postanowił podzielić się z kibicami wyjątkową informacją, która mogła zaskoczyć niejednego. Fani nie kryli jednak zachwytu i byli miło zaskoczeni tym, co Stoch opublikował na Instagramie.

Kamil Stoch jak na współczesnego sportowca przystało, jest osobą aktywną w mediach społecznościowych. Obecnie to najlepsza platforma komunikacji z fanami, na której można sporo zyskać. Trzykrotny mistrz olimpijski zazwyczaj publikuje tam zdjęcia ze skoczni, czy z treningów. Nie brakuje jednak i treści nieco bardziej osobistych i związanych z jego życiem prywatnym.

Kibice Stocha mogą być wściekli! Ceny biletów na PŚ w Zakopanem zwalają z nóg, kosmos!

Kamil Stoch zaskoczył fanów. Jedno zdjęcie wyjaśniło wszystko

Nie jest tajemnicą, że Kamil Stoch od wielu lat kibicuje Liverpoolowi. Podkreśla to przy każdej możliwej okazji i w miarę możliwości stara się śledzić poczynania ulubionego klubu nawet w trakcie sezonu, gdzie wolnego czasu ma jak na lekarstwo. Okazuje się, że czasami są sprawy ważniejsze i mecze schodzą na dalszy plan.

Kamil Stoch planuje odpalić "bombę". O wszystkim powiedział, będziemy zaskoczeni

Tak było we wtorkowy wieczór. Choć Liverpool w Madrycie mierzył się z Atletico w hicie Ligi Mistrzów, Stoch postanowił oglądać spotkanie dopiero od 30 minuty. Powód był dość niespodziewany i wielu jego fanów mogło nie dowierzać. Okazuje się, że mistrz z Zębu wolał w tym czasie oglądać rywalizację... fortepianistów.

Zobacz niżej, jak wyglądał ślub Kamila Stocha

Stoch fanem Konkursu Chopinowskiego. Wszystko wyszło na jaw

Skoczek podzielił się z fanami zdjęciem, na którym widać, jak w telewizji obserwuje Konkurs Chopinowski. - Dziś mecz Liverpoolu zacząłem oglądać w 30 minucie. Są rzeczy ważne i ważniejsze - czytamy w pierwszych zdaniach wpisu Kamila Stocha na Instagramie. W dalszej części zauważył podobieństwo konkursu ze sportem.

- Od ponad dwóch tygodni trwa Konkurs Chopinowski, a wczoraj zaczęły się koncerty finałowe, z udziałem dwóch Polaków. Piszę o tym, bo widzę pewne podobieństwa. Taki konkurs odbywa się raz na 5 lat. Można powiedzieć że to "Igrzyska Olimpijskie" pianistów. Widzę wzloty, potknięcia, emocje, radość i prawdziwe zwycięstwa - napisał reprezentant Polski.

Kamil Stoch: Bardzo długo walczyliśmy o te skocznie. Teraz nasi następcy będą mogli trenować w godnych warunkach
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze