Wielka Krokiew, Zakopane

i

Autor: Cyfrasport Wielka Krokiew w Zakopanem

Kibice Stocha mogą być wściekli! Ceny biletów na PŚ w Zakopanem zwalają z nóg, kosmos!

2021-10-19 14:31

W Polsce ponownie odbędą się dwa weekendy z Pucharem Świata w skokach narciarskich. Najpierw najlepszych zawodników na świecie ugości Wisła, a kilka tygodni później skoczkowie zaprezentują swoje umiejętności na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Wielu kibiców ostrzy sobie zęby na to wydarzenie, ale aby obejrzeć je na żywo, będzie trzeba wydać naprawdę grube pieniądze...

Skoki narciarskie niezmiennie od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Nie jest przesadą stwierdzenie, że ta dyscyplina sportu ma miliony kibiców w kraju nad Wisłą. Wpływ na to mają kolejne sukcesy skoczków narciarskich. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, czy Piotr Żyła to zawodnicy, którzy od dawna są w światowej czołówce i walczą o największe laury.

Kamil Stoch planuje odpalić "bombę". O wszystkim powiedział, będziemy zaskoczeni

Ceny biletów na PŚ w Zakopanem. Kibice w głębokim szoku

Wielkie zainteresowanie skokami narciarskimi widać również po frekwencjach na zawodach w Polsce. Od kilku lat te rozgrywane są na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle oraz na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Zazwyczaj na trybunach zasiada komplet widzów i tego można spodziewać się również w najbliższych tygodniach. Niedawno poznaliśmy ceny biletów na zawody w Zakopanem.

Adam Małysz pokazał zdjęcie mrożące krew w żyłach. Odwaga czy już brawura?

Sonda
Czy ceny biletów na PŚ w Zakopanem są zbyt wysokie?

Te są zdecydowanie wyższe niż w latach ubiegłych. Ostatnio bilety na kwalifikacje kosztowały 40 zł, a najtańszy na konkurs można było dostać w cenie 90 zł. O takich cenach można jedynie pomarzyć. W tym roku, aby pojawić się na kwalifikacjach pod skocznią, trzeba zapłacić 100 zł. Jeszcze większą "przebitkę" widać na biletach na konkursy.

Najtańsze wejściówki na sektory C i D za jeden dzień kosztują 200 zł. Jeśli więc jedna osoba chce być na dwóch dniach konkursowych, musi wyłożyć 400 zł. Bilety na sektor A i B wyceniono na 250 zł, a najdroższe wejściówki na sektor P kosztują 750 zł. Kibice Stocha, czy Kubackiego mogą być wściekli, bo różnica względem lat ubiegłych jest kolosalna, a w sieci już pojawiają się komentarze, że takie ceny to zdecydowana przesada.

Kamil Stoch: Bardzo długo walczyliśmy o te skocznie. Teraz nasi następcy będą mogli trenować w godnych warunkach
Najnowsze