Karolina Małysz, Adam Małysz

i

Autor: Instagram / ZRZUT EKRANU | SE

Karolina Małysz już tego nie ukrywa. Poważna decyzja, wszystko stało się publicznie

2021-09-06 11:36

Karolina Małysz w ubiegły weekend przeżywała jedną z największych chwil w swoim życiu. Córka legendarnego skoczka wzięła ślub. Jej wybrankiem serca jest Kamil, z którym w związku jest już od wielu lat. Po ślubie przyszedł czas na pierwsze poważne decyzje z nim związane. Okazało się, że Karolina Małysz dotrzymała słowa i zmieniła nazwisko!

Co to był za ślub! Wielu fanów Adama Małysza z zainteresowaniem śledziło wiadomości dotyczące jego córki. Karolina Małysz od dawna nie ukrywała, że ma w planach ślub ze swoim wybrankiem serca. Córka legendarnego skoczka i jej narzeczony, Kamil, musieli uzbroić się jednak w cierpliwość, bo ich plany dotyczące ślubu pokrzyżowała pandemia.

Ale wypas! Nie zgadniesz, kto był na ślubie Karoliny Małysz. Ściągnęli DJ'a z drugiego końca Polski

Karolina Małysz została żoną. Podjęła ważną decyzję

Decyzja została jedynie odwleczona w czasie. Para na ślubnym kobiercu stanęła w miniony weekend. Wszystko miało miejsce w rodzinnych stronach rodziny Małyszów, a wesele miało miejsce w Szczyrku. Przyjęcie było bardzo huczne i bawiło się na nim wiele osób. Rzecz jasna na weselu córki nie mogło zabraknąć i Adama i Izabeli Małyszów.

Ślub córki Małysza. Prześliczny pierwszy taniec. Mamy wideo!

Córka Małysza zmieniła nazwisko. Jest dowód

Ślub wiąże się jednak z wieloma poważnymi decyzjami życiowymi. Jedną z nich jest ewentualna zmiana nazwiska. Córka Adama Małysza już jakiś czas temu zadeklarowała, że postanowi dodać drugi człon do swojego nazwiska. I jak zapowiadała tak też zrobiła. Widać to na jej profilu na Instagramie, gdzie widnieje już dwuczłonowe nazwisko córki legendarnego córki.

Karolina Małysz

i

Autor: Instagram/karolina_malysz
Najnowsze