Karolina Małysz zdecydowała się wyjawić ważny sekret. Córka Adama ma wielką słabość do...

2021-05-12 13:27 kkn
Karolina Małysz
Autor: Instagram/karolina_malysz Karolina Małysz

Córka Adama Małysza coraz chętniej udziela się w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy dowiadywać się o niej coraz więcej. Do niedawna Karolina Małysz nieco stroniła od rozgłosu, ale teraz postanowiła trochę odważniej wejść w świat Instagrama. Na jej profilu zaczęły pojawiać się zdjęcia z wyprawy do Chorwacji. Przy okazji Karolina Małysz zdradziła o sobie ważny sekret, którego nie zamierzała już ukrywać.

Karolina Małysz przez zdecydowaną część swojego życia żyła na świeczniku, a wszystko za sprawą ogromnej popularności jej taty. Adam Małysz od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem fanów i ciężko stwierdzić, aby po zakończeniu kariery w jakiś diametralny sposób się to zmieniło. Jednak zarówno były skoczek narciarski jak i jego najbliżsi raczej starają się chronić swoją prywatność i rzadko kiedy do mediów trafiają "pikantne szczegóły". Sama Karolina Małysz sporadycznie decydowała się na udzielanie wywiadów i raczej stroniła od medialnego rozgłosu. Od jakiegoś czasu natomiast możemy się o niej sporo dowiedzieć z mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 20 tysięcy użytkowników, a co jakiś czas pojawiają się na nim interesujące zdjęcia.

Karolina Małysz i podróże

O córce Adama Małysza wiemy choćby to, że studiowała na Uniwersytecie Jagiellońskim, czy też że niedawno postanowiła wyruszyć w podróż do Chorwacji. Co więcej, podróże stanowią ogromną pasję Karoliny Małysz. Na jej Instagramie znajdziemy bowiem wiele fotografii pochodzących z różnych zakątków Europy. Teraz na powrót odkrywa bałkański kraj.

Sekret córki Adama Małysza

Karolina Małysz publikuje z Chorwacji bardzo dużo zdjęć. Postanowiła wcielić się nawet w rolę przewodniczki i dla swoich fanów opisuje miejsca, w których miała okazję być. A to przyszłym turystom na pewno się przyda. Ostatnio jednak postanowiła zdobyć się na wyjawienie pewnego sekretu o sobie, który jest ściśle związany z podróżowaniem. O co konkretnie chodzi? Koniecznie sprawdźcie to w galerii!

Zobacz również: To nowa droga życia Karoliny Małysz! Córka Adama Małysza zdobywa wykształcenie, które gwarantuje sukces

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze