Karolina Małysz okazała swojemu tacie wielkie wsparcie. Adam Małysz mierzył się z ogromnym wyzwaniem

2021-05-10 11:47 PM
Karolina Małysz i Adam Małysz
Autor: Instagram Karolina Małysz i Adam Małysz

Karolina Małysz, córka słynnego na całą Polskę i świat Orła z Wisły, raczej stroni od kontaktu z mediami. Jedyne dziecko Adama Małysza chętnie udziela się jednak w mediach społecznościowych. Niedawno wyszło na jaw, że legendarny skoczek może liczyć na wsparcie swojej córki w wielu, nawet bardzo wymagających, sytuacjach. To wiele mówi na temat łączących ich relacji.

Karolina Małysz znajdowała się w kręgu zainteresować mediów i zwykłych Polaków w zasadzie od momentu swoich narodzin. Wszystko oczywiście z powodu jej taty – jednego z najsłynniejszych Polaków. Adam Małysz jest w Polsce traktowany jak jeden z bohaterów narodowych i trudno się temu dziwić – skoczek z Wisły przynosił radość milionom Polaków swoimi wyczynami na skoczniach całego świata i na nowo pozwalał swoim rodakom czuć dumę. Nietrudno było więc domyśleć się, że wielkie zainteresowanie jego osobą przełoży się także na jego rodzinę, a w szczególności jedyną córkę. Karolina Małysz wychowywała się w ciągłej obecności mediów, chcących dowiedzieć się jak najwięcej o jej tacie i jego najbliższych. Być może dlatego stroni ona teraz od nich, jednak nie zamierza także na siłę uciekać od świata.

Karolina Małysz nie kryje się przed światem

Córka Adama Małysza często udziela się w mediach społecznościowych, przede wszystkim na Instagramie. Można tam znaleźć wiele interesujących ciekawostek na jej temat, ponieważ Karolina Małysz chętnie wchodzi w interakcję z fanami. Publikuje także wiele materiałów, jak choćby zdjęcia z podróży, na które często wybiera się ze swoim narzeczonym. Część materiałów pokazuje także, jak układa się między nią, a jej słynnym tatą.

Adam Małysz może czuć wsparcie córki

Dzięki mediom społecznościowym możemy dowiedzieć się dużo na temat relacji Karoliny Małysz z jej rodziną. Choć w rodzinie Małyszów nie zawsze było bajkowo, o czym córka Orła z Wisły sama opowiadała, to w tej chwili możemy być przekonani, że rodzina trzyma się razem. Jej ostatni post w na Instagramie również pokazuje, że Adam Małysz zawsze może czuć wsparcie swojej ukochanej córki. Więcej szczegółów poznacie w galerii poniżej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze