Izabela Małysz nie mogła się powstrzymać, gdy zobaczyła zdjęcie córki. Niejeden spaliłby się ze wstydu

2021-04-20 15:20 kkn
Karolina Małysz
Autor: Instagram/karolina_malysz Karolina Małysz

Dzięki wielkiej popularności Adama Małysza, która wciąż nie maleje, jego fani interesują się również życiem Izabeli oraz Karoliny Małysz. Żona i córka legendarnego skoczka zdecydowanie rzadziej udzielają się w mediach, ale za to od czasu do czasu publikują treści na Instagramie. Niedawno Karolina Małysz poinformowała, że wraz z narzeczonym wyjechała do Chorwacji i właśnie stamtąd opublikowali najnowsze zdjęcie. Izabela Małysz umieściła pod nim komentarz.

Przez wiele lat kariery Adam Małysz zyskał tysiące fanów, nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach, gdzie skoki narciarskie cieszą się sporą popularnością. Miało to duży wpływ na jego życie prywatne, bo wielu kibiców chciało się dowiedzieć czegoś innego o Orle z Wisły. Jednak mimo ogromnej sławy, jaką cieszył się Małysz w swojej ojczyźnie, jego żona Izabela i córka Karolina, zdecydowały się pozostać w cieniu głowy rodziny. Obie panie raczej stronią od medialnego rozgłosu i jeśli decydują się na udzielenie wywiadu, to robią to bardzo rzadko. Nieco więcej o ich życiu dowiadujemy się z mediów społecznościowych, gdzie przede wszystkim Karolina Małysz jest aktywna. Na jej profilu dość regularnie pojawiają się kolejne treści. Niedawno mogliśmy zobaczyć, że wybrała się do Chorwacji.

Narzeczony Karoliny Małysz

Na Bałkany pojechała wraz ze swoim narzeczonym. Karolina Małysz już niejednokrotnie potwierdzała, że planuje ślub oraz wesele na którym pojawi się znacząca liczba gości. Na razie jednak para przebywa we wspomnianej wcześniej Chorwacji, gdzie nie tylko wypoczywa, ale również i pracuje, o czym poinformowała niedawno sama Karolina Małysz. - Dostaję od was sporo wiadomości na temat poprzedniego story. Dla wyjaśnienia: to nie nasz domek, przyjechaliśmy tutaj do pracy (małe work&travel) - można było przeczytać na Instastories.

Komentarz Izabeli Małysz

Para ma jednak również czas dla siebie. Niedawno na profilu narzeczonego Karoliny Małysz pojawiła się romantyczna fotografia z pięknym krajobrazem w tle. Post skomentowała nawet Izabela Małysz. Nie każdy młody człowiek byłby zadowolony z takiego obrotu spraw, bo komentarze rodzica mogą wywoływać wstyd u niektórych. Ale relacje Karoliny Małysz z rodzicami są bardzo dobre, więc na pewno nie miała z tym żadnych problemów. Więcej dowiecie się z galerii poniżej.

Adam Małysz z żoną wpadli w ogromne problemy finansowe i sprzedawali majątek. Teściowie rzucili im się na ratunek

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze