Adam Małysz ma majątek, który powala nawet bogaczy! Ile zarobił legendarny skoczek? Niewyobrażalne!

2021-04-07 11:59
Adam Małysz
Autor: Instagram/adammalyszofficial Adam Małysz

Choć Adam Małysz karierę sportową zakończył już wiele lat temu, wciąż pozostaje jedną z najpopularniejszych postaci w świecie polskiego sportu. Orzeł z Wisły zawdzięcza to jedynie swoim niebywałym osiągnięciom na skoczni. Nie jest również tajemnicą, że sukcesy Małysza przyniosły mu ogromny majątek. Zapewne wielu fanów zastanawia się, ile zarabiał skoczek podczas swojej kariery. Wiadomo jedno - nie były to małe pieniądze. Takie kwoty mogą zgarniać tylko najlepsi w historii!

Prawdopodobnie żaden sportowiec w Polsce nie może równać się pod względem uwielbienia ze strony kibiców do Adama Małysza. Były skoczek narciarski przez wiele lat dostarczał fanom mnóstwa pozytywnych emocji. Każdego zimowego weekendu miliony kibiców z zapartym tchem śledziło jego poczynania. Nie bez kozery mówi się o "Małyszomanii", która tak na dobrą sprawę nigdy się nie skończyła. Małysz pierwszy krok do wielkiej kariery postawił na początku XXI wieku, a konkretnie w sezonie 2000/01. Wówczas wygrał pierwszy w karierze Turniej Czterech Skoczni. Następnie zdominował skoki narciarskie na wiele lat. To przełożyło się rzecz jasna na pieniądze, jakie zarabiał w trakcie kariery. Choć skoki nie są najbardziej dochodową dyscypliną sportu, majątek Małysza może robić spore wrażenie. Wielu fanów zapewne zastanawiało się, ile zarobił Adam Małysz w ciągu całej swojej przygody ze sportem.

Życie Adama Małysza i żony kompletnie się zmieniło. Izabela Małysz opowiedziała o trudnym momencie w małżeństwie

Największą część majątku skoczek zgarnął za sprawą nagród i premii z konkursów w Pucharze Świata, czy imprez typu mistrzostwa świata, czy też igrzyska olimpijskie. Nie można jednak zapominać, że do dziś Małysz związany jest umowami sponsorskimi z wieloma podmiotami. A to też nie są małe pieniądze. Portal zestadionu.pl podsumował zarobki Małysza w trakcie jego kariery. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Adam Małysz zdradził wielką tajemnicę Polaków. Tak naprawdę wygląda hierarchia w reprezentacji. Co za zaskoczenie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze