Adam Małysz zdradził wielką tajemnicę Polaków. Tak naprawdę wygląda hierarchia w reprezentacji. Co za zaskoczenie!

2021-04-06 11:59 Jakub Waśko
Adam Małysz i Apoloniusz Tajner z Andrzejem Dudą
Autor: SE Adam Małysz i Apoloniusz Tajner z Andrzejem Dudą

Adam Małysz po raz kolejny nie miał tajemnic przed kibicami na Instagramie. Wykonujący obowiązki dyrektora polskiej reprezentacji skoczków legendarny "Orzeł z Wisły" dość jasno wyraził się tym razem jak wygląda hierarchia w sztabie biało-czerwonych. Okazuje się, że są takie momenty, w których Małysz schodzi na dalszy plan i przekazuje kierownicze obowiązki innym członkom sztabu. W tej sytuacji określił siebie sam jako "robotnika".

Adam Małysz i sztab szkoleniowy reprezentacji Polski w skokach narciarskich ściśle ze sobą współpracują. To właśnie legendarny polski skoczek odpowiada za to, by naszym kadrowiczom niczego nie brakowało podczas zawodów. Jest także łącznikiem ze światem zewnętrznym i mediami. Da się zauważyć, że jednym z narzędzi pracy Adama Małysza stał się Instagram. Na tym portalu społecznościowym publikuje sporo treści, wyjaśniających szczegółowo wydarzenia ze skoczni całego świata. Zdarza się też, że Małysz wyjawi tajemnice polskiej reprezentacji w skokach narciarskich. Ostatnio przedstawił informację o tym, że istnieją momenty, w których sztabem rządzi osoba, po której nikt by się tego nie spodziewał. Wszystkie szczegóły w tej zaskakującej dla fanów sprawie znajdziecie w poniższej galerii.

Zobacz: Nowe informacje o synu Edyty Górniak. Wzorem dla Allana jest Marcin Najman! Biorą udział w tajnych spotkaniach

Adam Małysz i sztab reprezentacji w skokach narciarskich mają ze sobą świetny kontakt. W większości są to osoby, które spędzają ze sobą bardzo dużo czasu podczas sezonu. Nie powinno więc dziwić, że wszyscy sobie nawzajem ufają, a doświadczony Małysz wie, że czasem władzę należy przekazać innym.

Sprawdź: W takich królewskich warunkach mieszka Arkadiusz Milik. Dom piłkarza to pałac! Zapiera dech w piersiach!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze