Córka Adama Małysza w zupełnie nowej roli. Karolina Małysz jakiej nie znaliście. Wielu może skorzystać

2021-05-08 9:41
Karolina Małysz
Autor: Instagram/karolina_malysz Karolina Małysz

Karolina Małysz przez wiele lat starała się unikać rozgłosu i pozostawała w cieniu swojego popularnego taty. Kariera i sukcesy Adama Małysza sprawiły jednak, że jego fani zaczęli interesować się również życiem jego córki. 23-latka w ostatnim czasie coraz chętniej udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio nieco zaskoczyła swoich fanów i wcieliła się niejako w nową rolę. Dzięki jej wpisom wielu może w przyszłości skorzystać.

Adam Małysz dzięki swoim sukcesom i historycznym osiągnięciom zdołał wypracować sobie niepodważalną pozycję w polskim sporcie. Mało kto może równać się z Orłem z Wisły, zwłaszcza pod względem sympatii, jaką darzą go kibice skoków narciarskich, a nawet osoby, które na co dzień nie interesują się tym sportem. Bo Małysz stał się ikoną nie tylko skoków. Sława byłego zawodnika przełożyła się również na jego bliskich. Wielu chciało wiedzieć, jak na co dzień żyje wielki mistrz. Izabela Małysz, żona wiślanina oraz ich córka, Karolina, raczej starały się pozostawać w cieniu polskiego sportowca. Rzadko zdarzało się, aby obie panie wypowiadały się w mediach i raczej niechętnie robią to do tej pory.

Córka Adama Małysza na Instagramie

Jednak media społecznościowe dały zupełnie nowe możliwości, z których bardzo chętnie korzysta córka Orła z Wisły. Karolina Małysz chętnie dzieli się w sieci zdjęciami z wycieczek, z narzeczonym czy też nieco bardziej prywatnymi treściami. Dzięki mediom społecznościowym mogliśmy się niedawno dowiedzieć, że Karolina Małysz postanowiła na dłużej wyjechać do Chorwacji, którą wyraźnie jest zauroczona. Czemu dziwić się nie można, bo kraj ten ma wiele do zaoferowania, zwłaszcza jeśli chodzi o widoki.

Karolina Małysz w nowej roli

Sama Karolina Małysz zdradziła, że z narzeczonym pojechali na Bałkany nie tylko odpoczywać, ale również pracować. W dodatku córka Adama Małysza postanowiła wcielić się w nieco nową rolę. W mediach społecznościowych 23-latki możęmy zobaczyć całkowicie nowe wpisy, które już niedługo mogą przydać się wielu osobom. O co konkretnie chodzi? Przekonacie się w galerii poniżej!

kkn
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze