Karolina Małysz pokazała jak spędzała święta. Córka Małysza miała wieczór ze skąpo odzianą kobietą

2021-04-07 7:37 jwa
Karolina Małysz
Autor: Instagram / karolina_malysz Karolina Małysz

Karolina Małysz po raz kolejny uraczyła swoich fanów na Instagramie wyjątkową fotką z życia prywatnego. Dzięki niej wszyscy zobaczyli, jak córka Adama Małysz spędzała minione święta Wielkanocne. Okazało się, że zdobywająca coraz większą popularność w sieci Karolina Małysz pokazała chwilę z domowego zacisza. Przy okazji wszyscy mogli zobaczyć, jaki gust ma jedyne dziecko Adama i Izabeli Małyszów. Zdecydowała się na czas z wielkim hitem!

Karolina Małysz tym razem postanowiła pokazać swoim fanom na Instagramie, jak wyglądała końcówka świąt Wielkanocnych w jej domu. Córka Adama Małysza pokazała, że ten wyjątkowy czas spędziła w zaciszu i poświęcała się przede wszystkim odpoczynkowi i relaksowi. Po tradycyjnych posiłkach przyszedł czas na wyluzowanie. Tym razem Karolina Małysz postanowiła nie męczyć się zbytnio i postawiła na bardzo przyjemne zajęcie. Na ekranie jej telewizora pojawiła się skromnie odziana bohaterka, która brała udział w hitowym projekcie. Ten film sprawił, że święta Karoliny Małysz z pewnością stały się jeszcze przyjemniejsze. Wszystkie szczegóły na temat prywatnego zdjęcia z domu, które córka Adama Małysza sama upubliczniła na portalu społecznościowym, znajdziecie w poniższej galerii.

Sprawdź: Tak naprawdę wyglądają relacje Artura Szpilki z mamą. Nie ma już żadnych złudzeń, upublicznili wszystko

Karolina Małysz na Instagramie staje się coraz popularniejsza. Córka Adama i Izabeli Małyszów regularnie dzieli się wspaniałymi chwilami ze swojego życia. Wielkanocny odpoczynek z pewnością bardzo jej się przydał, a seans, który sobie zaaplikowała, poszerzył jej dodatkowo horyzonty. To się nazywa łączenie przyjemnego z pożytecznym!

Zobacz: Adam Małysz zdradził wielką tajemnicę Polaków. Tak naprawdę wygląda hierarchia w reprezentacji. Co za zaskoczenie!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze